SPEKTAKL! Hrabri Brentford dao tri gola i "otkinuo" bod Liverpulu! Salah upisao 100. gol!
AP Photo/Rui Vieira

Bio je ovo spektakularan meč u kojem je Brentford došao do velikog boda protiv favorizovanog Liverpula.

"Osice" su povele u 27. minutu golom Ejtana Pinoka posle povratne lopte Ivana Tonija.

Nije se dugo čekalo na odgovor Liverpula. Samo četiri minuta kasnije  Diogo Žota je glavom pogodio za 1:1.

Odlično je ekipa Jirgena Klopa otvorila drugo poluvreme. Mohamed Salah je u 54. minutu doneo prednost "redsima". Bio je to njegov 100. gol u dresu Liverpula u Premijer ligi.

Svega devet minuta kasnije došlo je do gužve u petercu Liverpula, Vitali Janelt je nadvisio Virdžila van Dajka i glavom sproveo loptu u mrežu – 2:2.

Kurtis Džons sjajnim golom u 67. minutu donosi novo vođstvo Liverpulu.

U 82. minutu rezervista Joan Visa sjajno se snašao pred golom i odbitak prosledio u gol za konačan rezultat

U narednom kolu Liverpul dočekuje Mančester siti, dok Brentford gostuje Vest Hemu.