GOLEADA U NOVOM SADU Crno-beli slavili na brdu
FK Čukarički

Goleada u Novom Sadu i prva pobeda Lučanaca u šampionatu. Proleter je poražen od Mladosti 2:3.

Sve dobro viđeno je u prvih 50 minuta kada je i postignuto svih pet golova. Gosti su na poluvremenu vodili 3:1, a u 47. minutu smanjio je Vukasović na 2:3.

Sve loše viđeno je u poslednjih pola sata igre, a to je čak deset žutih kartona.

Čukarički je na Banovom brdu savladao Spartak 2:1, a ključan je bio autogol Ivančevića u 62. minutu.

Posle sat vremena igre trener Brđana Saša Ilić je odlučio da zameni Čolovića, na teren je poslao Savića. Ispostavilo se da mu se to odmah isplatilo, mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine je prošao po levoj strani i centrirao, Ivančević je nespretno zahvatio loptu i prevario svog golmana Dubljanića - 2:1.

Vodeći gol na meču za Čukarički delo je Jovanović u 16. minutu, izjednačio je Todoroski u 33.