DEBITANT OPET SLAVIO Silna Kolubara

Fudbaleri Kolubare pobedili su u Lazarevcu Novi Pazar 3:0 u 8. kolu Super lige.

Strelci za domaćina bili su Uroš Đuranović u šestom, Bogdan Mladenović u 50. i Dejan Đenić u 65. minutu.

Naročito se ističe prvi gol kada je Đuranović na gol aut liniji prebacio rivala i ostavio ga na zemlji, potom je iskosa krenuo ka golmanu Ostojići, prvi šut mu je odbranio, drugi je izblokiran, a treći je prošao ispod golmana i Zimonjiću kroz noge na gol liniji.

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su na Čairu Voždovac 1:0. Jedini gol postigao je Miljan Šrkbić u 42. minutu.

Nikola Aksentijević je prošao po desnoj strani i centrirao, lopta je preskočila Marka Mijailovića, to je iskoristio Šrkbić i loptu glavom smestio iza Miloja Prekovića.

Radnički je prekinuo loš niz od tri poraza i dva remija.

Voždovac i u sledećem kolu igra sa Radničkim, samo kragujevačkim.

U poslednjoj utakmici osmog kola Superlige Srbije fudbaleri Mladost iz Lučana i Čukaričkog odigrali su 0:0.