NEKADAŠNJI FUDBALER ZVEZDE BLISTA U AMERICI! Joveljić sa dva prelepa gola obeležio derbi Los Anđelesa! (VIDEO)
EPA

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić mnoge je izenadio odlukom da karijeru nastavi u Sjedinjenim Američkim Državama, ali se ispostavilo da je napravio sjajan potez.

U svom četvrtom meču u dresu Los Anđeles Galaksija postigao je dva gola i to u derbiju kola.

Los Anđeles je dočekao gradskog rivala Galaksi na Benk of Kalifornija stadionu, a meč je završen bez pobednika - 3:3.

Joveljić je u 20. minutu iskoristio grešku odbrane i jednu odbijenu loptu pretvorio u gol. Lobovao je golmanaTomasa Romera koji je pokušao da istrči.

Domaći tim je potom napravio preokret.

Najpre je Kristijan Arango u 44. izjednačio sa penala, da bi Brajan Rodrigez u 58. minutu doneo vođstvo Los Anđelesu.

Zatim na scenu ponovo stupa Gobeljić.

Odlično se ubacio u prostor, dobio loptu i pogodio dalji ugao za novo izjednačenje u 64. minutu (2:2).

Do kraja susreta viđen je po gol na obe strane.

Prvo je Rodrigez zatresao mrežu u 66. minutu, da bi konačan rezultat postavio Kevin Kabral u 86. minutu.