MITROVIĆ PONOVO ZATRESAO MREŽU! Srbin nema nameru da stane,  težak poraz Paunovića, Jokanović izvukao bod!
FC Fulham

"Kolibari" su savladali ekipu Stouka rezultatom 3:0. a Mitrović je dao gol i zabeležio jednu asistenciju.

On je već u petom minutu je sjajno pronašao Vilsona koji je pogodio za 1:0, a na 2:0 povisio je Rid u 53. minutu, a Mitrović je postavio konačnih 3:0 u 72. minutu utakmice

Mogao je Mitar da postigne dva gola, ali promašio je penal u sudijskoj nadoknadi.

Srpski stručnjak Veljko Paunović je doživeo jedan od težih poraza pošto je Hadersfild porazio njegov Reding rezultatom 4:0.

O'Brajen je doveo domaće u prednost, a bili su precizni još i Pirson, Tomas i Vord.

U duelu Lutona i Šefild junajteda srpskog trenera Slaviše Jokanovića, golova nije bilo, pa je ovo bio drugi bod za našeg trenera.

Mitrovićev Fulam je trenutno lider u Čempionšipu, a Reding je trenutno 21. na tabeli, dok je Šefil 23. poziciji.