HAMARBI JE PAO U BEOGRADU Docić sa dva gola poveo Čukarički ka istoriji
FK Čukarički

ČUKARIČKI - HAMARBI 3:1

STRELCI: Jovanović u 22. i Docić u 40. i 53. za Čukarički, a Ludvigson u 25. minutu za Hamarbi. Stadion: Partizana. Sudija: Evgenij Aranovski (Ukrajina).

Čukarički: Petrović, Roganović, Drezgić, Šapić, Tanasijević, Kovač, Docić, Janković (od 66. Kembel), Kajević (od 65. Lukić), Ndiaje (od 87. Čolović), Jovanović (od 82. Rakonjac)

Hamarbi: Dovin, Jaeze, Fjoluson, Fenger, Paulsen, Andersen (od 78. Svedberg), Bojanić, Kalili (od 54. Outara), Amo, Selmani, Ludvigson (od 54. Akam).

Čukarički je na korak od plasmana u plej-of Lige Konferencije. Brđani su pobedili Hamarbi 3:1 na stadionu Partizana, i smeši im se dvomeč protiv Bazela (pobedio Ujpešt kao gost 2:1) za plasman u prvu grupnu fazu novoformiranog takmičenja.

Junak pobede je bio kapiten Marko Docić, koji je sa dva gola predvodio ekipu Dušana Đorđevića ka najvećoj i (za sad) najvažnijoj pobedi u klupskoj istoriji.

Počelo je odlično za domaćina, koji je prinudno igrao na stadionu Partizana. Kajević je asistirao mladom Jovanoviću za vođstvo, ale je brzo Ludvigson poravnao, takođe posle kontranapada.

Stativa Ndiajea je bila najava onog što je usledili - Marko Docić. Kapiten je postigao dva gola, prvi baš na asistenciju Ndiajea, a drugi posle asistencije odličnog Jankovića.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na portalu Alo.rs

90+3 - žuti karton za heroja pobede, Marka Docića

89. minut - Bojanić iz Hamarbija takođe ulazi u sudijsku beležnicu

85. minut - Čolić pred golom Hamarbija, ali je izblokiran u ključnom momentu

84. minut - Svedberg dobija javnu opomenu zbog simuliranja

82. minut - nova dvostruka izmena u Čukaričkom

68. minut - Odlična kontra Čukaričkog, morao je Fjoluson da ruši Tanasijevića, pa je opravdano dobio javnu opomenu.

65. minut - dvostruka izmena u Čukaričkom

53. minut - GOOOOOOL! Janković asistira, Docić zakucava u gol levom nogom sa desetak metara

DRUGO POLUVREME
POLUVREME

40. minut - GOOOOOL! Pogotkom kapitena Marka Docića Čukarički je ponovo stekao prednost. Asistencijom se Ndiaje iskupio za prethodni promašaj

39. minut - prvi žuti karton za Čukarički, dobija ga Roganović

35. minut - STATIVA - obrukao se Ndijae, sa sedam metara, imao je prazan gol posle odbitka, ali nije uspeo da se upiše u strelce

31. minut - žuti karton za Andersena

25. minut - GOL! Ludvigson posle kontranapada donosi izjednačenje gostima

22. minut - GOOOOOOOL! Đorđe Jovanović postiže prelep gol posle kontranapada

16. minut - Docić odlično izvodi slobodnjak sa 18 metara, golman odbija loptu, Ndaje na nju natrčava i šutira, ali od svega samo korner

15. minut - žuti karton za Jaeze

13. minut - Đorđe Jovanović glavom sa peterca šutira pored gola

10. minut - Ludvigson je prvi zapretio na utakmici