TSC NASTAVLJA DA GAZI! "Poker" ekipe Mladena Krstajića protiv Kolubare
Alo

TSC blista od početka sezone i posle tri kola imaju maksimalan učinak, pa su tako na deobi prve pozicije sa Partizanom.

Sa druge strane, Kolubari je ovo drugi poraz i trenutno su 15. na tabeli sa jednim bodom.

Ekipa koju sa klupe predvodi Mladen Krstajić povela je već u 11. minutu golom Saše Tomanovića.

Na 2:0 povisio je 19-godišnji Slobodan Stanojlović u 31. minutu. Svoj debitantski gol na superligaškoj sceni mladi napadač dao je udarcem glavom na centaršut iz kornera.

Stigla je Kolubara do gola u 53. minutu, kada je mrežu zatresao Dejan Đenić. Ali, sudija je na signalizaciju iz VAR sobe poništio gol zbog ofsajda.

Samo desetak minuta kasnije ponovo je u centru pažnje bio VAR, a ovaj put je Stojanović gledajući snimak doneo odluku da dosudi penal za domaćine pošto je Vasilije Bakić rukom blokirao šut Banjca. Precizan sa bele tačke bio je iskusni Đuro Zec.

Konačan rezultat postavio je Stefan Vukić u 73. minutu.