REMI RADNIČKOG I RADNIKA! Kahriman odbranio penal, majstorija ''novog Makarića''!
Printscreen

Utakmicu je obeležio mladi napadač Radnika i nova ''devetka'' ovog kluba posle odlaska Milana Makarića u Dansku, Uroš Milovanović. Ovaj momak je već u trećem minutu meča doveo Surduličane u vođstvo prelepim lob udarcem sa oko 25 metara, preko istrčalog Kahrimana - 1:0.

Ipak, slavlje Surduličana nije potrajalo, jer je Radnički izjednačio već u 20. minutu preko Miljana Škrbića.

Mogao je Radnik do celog plena, ali je penal Nemanji Subotiću odbranio Damir Kahriman u 56. minutu susreta.

Posle ovakvog epiloga, Radnik ima tri boda, pošto je sve tri utakmice završio remijima, a Radnički se probio na šesto mesto sa pet osvojenih bodova.