RUTINSKA POBEDA "BRĐANA"! Čukarički u prvom poluvremenu otklonio sve dileme!
FK Čukarički

U prvoj utakmici igranoj na Banovom brdu bilo je 0:0, ali je u Azerbejdžanu Čukarički opravdao ulogu favorita i došao do sigurne pobede.

"Brđani" su sve vreme kontrolisali dešavanja na terenu, slično kao i prvom duelu dva tima, samo što su ovoga puta dobro igru krunisali golovima.

Odlično je srpski predstavnik otvorio meč i posle samo 16 minuta igre bilo je 2:0.

Mrežu Sumgaita načeo je Ibrahima Ndiaje u desetom minutu. Srđan Mijailović je uputio odličan centaršut, a Senegalac glavom postigao vodeći gol.

RUTINSKA POBEDA

Konačan rezultat postavljen je samo šest minuta kasnije, kada je siguran izvođač penala bio Marko Docić.

Do kraja susreta nije bilo previše uzbuđenja, pa je Čukarički došao do rutinske pobede.

Čukarički u narednoj rundi kvalifikacija igra sa boljim iz dvomeča Hamarbi - Maribor, u prvom susretu bilo je 3:1 za švedsku ekipu na stadionu u Stokholmu.