ŠTA MU SVE NEĆE PASTI NA PAMET Suarez izmislio novi način za krađu vremena
EPA-EFE/Raul Martinez

Urugvaj je odigrao 1:1 protiv Čilea u susretu 3. kola grupne faze Kopa Amerika.

Čile je poveo u 26. minuti golom Eduarda Vargasa, a bod Urugvaju sredinom drugog poluvremena doneo je Arturo Vidal kada je poslao loptu u svoju mrežu za konačnih 1:1.

Detalj koji je pokazao da su Urugvajci zadovoljni bodom iz ovog susreta, je kada je Luis Suarez izmislio novi način kako da zadržava vreme.

Nakon što je lopta završila u gol-autu, stao je ispred golmana Čilea Klaudija Brava i skinuo kopačku.

Bravo, nekadašnji Suarezov saigrač iz Barselone, otišao je dva metra dalje i pokušao da vrati loptu u igru, ali je urugvajski napadač opet stao ispred njega kako bi ponovo obuo kopačku.

U grupi A Argentina je prva sa sedam bodova, Čile je drugi s pet, Paragvaj treći s tri, dok Urugvaj ima jedan bod, a Bolivija je bez bodova.