ARSENAL NE ODUSTAJE OD EVROPE Liverpul ubedljiv, još malo ga deli od Lige šampiona (VIDEO)
EPA-EFE/Alex Livesey

Liverpul je golovima Firmina u 43, Filipsa u 52. i Okslejd-Čembrlena u 88. minutu savladao Barnli 3:0 i kolo pre kraja došao do pozicije koja vodi u Ligu šampiona. Sada je Lester prvi ispod crte, ali samo zbog malo lošije gol razlike.

Vest Hem, tačnije Deklan Rajs, je promašio penal u 3. minutu na gostovanju kod VBA, a onda je Pereira domaćinu doneo prednost, ali su Souček, Ogbona i Antonio režirali preokret za pobedu 3:1.

Fudbaleri Arsenala pobedili su Kristal Palas 3:1.

Arsenal je vodio na gostovanju od 35. minuta golom Pepea, a u 62. je izjednačio Kristijan Benteke.

Gosti su do pobede došli golovima u nadoknadi, kada su u 91. i 95. minutu strelci bili Martineli i Pepe.

Luka Milivojević nije bio u timu Kristal Palasa.

Arsenal je vezao četiri pobede i deveti je na tabeli sa 58 bodova. Ima bod manje od Evertona i Totenhema, sa kojima će se boriti za plasman u evropska takmičenja.