ISTA META, ISTO ODSTOJANJE Ronaldo u istoriji, zabio 100. gol u trećoj državi (VIDEO)
EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Ista meta, isto odstojanje što se tiče juriša četvorke na tri mesta koja vode u Ligu šampiona.

Inter je kao šampion davno obezbedio vizu, a i večeras je pobedio Romu 3:1 samo da potvrdi ko je najbolji.

Napoli je pobedio dan ranije, a to su večeras ponovili Milan, Atalanta i Juventus.

Najubedljiviji je bio Milan i to bez povređenog Ibrahimovića.

Čini se da Piolijevim pulenima prija Torino, nedavno protiv Juventusa 3:0, sada protiv Torina 7:0, dva gola dao je Teo Ernandez, po jedan Kesi i Dijaz, a het trikom je u poslednjih 25 minuta sve zasladio Ante Rebić.

Juventus je gostovao Sasuolu, Beradiju je veteran Bufon u 16. minutu odbranio penal i tad je sve krenulo naopako po domaćina.

Prvo je Rabio dao gol, a onda je drugi namestio Ronaldu u 45. minutu. Bio je to 100. gol Portugalca za Staru damu.

Raspadori je u 59. minutu smanjio na 1:2, ali je Dibala potvrdio pobedu Juvea u 66. minutu - 3:1.

Pogodak Portugalca bio je njegov 100. u dresu Juventusa i postao je prvi igrač koji je postigao 100 i više klupskih golova u tri različite države.

Prethodno je to uradio u Španiji u dresu Reala i u Engleskoj kao igrač Mančester Junajteda.

Atalanta je golovima Mjuriela i Pašalića pobedila Benevento 2:0.

Lacio je u petom minutu nadoknade golom Imobilea savladao Parmu 1:0.