CRVENO-BELI U POLUFINALU Zvezda na krilima Kampaca i Mitrovića i uz dosta oscilacija srušila Zadrane

Crveno-beli su kao gosti došli do trijumfa i sada ih očekuju obaveze u polufinalu regionalne lige!

Tamo ih čeka Budućnost koja je pobedila u dva meča Megu.

Zvezda je kontrolisala utakmicu od starta, povela 7:0, a prvi koš primila tek u 6 minutu.

Zadar - Crvena zvezda (63:74)

Hala: Dvorana Krešimir Ćosić

Sudije: Saša Pukl, Ilija Belošević, Mario Majkić

Zadar: Dejvis (11), Klarica, Sikirić, Žganec, Čampara (15), Matulina, Lakić (4), Drežnjak (7), Božić (17), Ramljak (6), Šantelj (3)

Crvena zvezda: Vildoza (9), Lazarević, Kampaco (12), Mitrović (13), Lazić (1), Martin, Dobrić (9), Ilić, Nedović (7), Marković (7), Petrušev (11), Bentil (5)

U drugoj četvrtini stigla je i do +13, 15:28, a onda neshvatljivo stala i Zadar se serijom 13:0, potpuno vratio u meč.

Na poluvreme crrveno-beli odlaze sa dva poena prednosti 33:35.

U trećoj četvrtini Zvezda je ponovo stisla odbranu i ovu četvrtinu završila +9 44:53

Zadar je pretio u poslednjoj deonici, ali crveno-beli su uspeli nekako da sačuvaju prednost i pobedu

Zvezda će se u polufinalu koje se takođe igra na dva dobijena meča sastati sa ekipom Budućnosti.