ZVEZDA U ČETVRTFINALU KUPA Crveno-beli gubili, a onda ubacili u petu brzinu i  plasirali se među osam najboljih

Beogradski tim ušao je u današnji meč kao apsolutni favorit, i tu ulogu je uspeo da opravda. Ipak, fudbaleri Radničkog nisu "tek tako" istrčali na teren, već su dali sve od sebe i želeli su da aktuelnom srpskom šampionu pokažu zube.

Nakon početne inicijative Zvezde, u 37. minutu usledio je pravi šok za tim Miloša Milojevića, pošto je Đorđević sa "bele tačke" savladao Borjana i svoj tim doveo u vođstvo.

FK Crvena zvezda

Ipak, radost domaćih fudbalera nije dugo trajala, jer je šest minutak kasnije rezultat poravnao Ivanić, pa je rezultat nakon prvih 45 minuta igre bio 1:1.

Nastavili su gostujući fudbaleri sa ofanzivnom igrom i u drugom poluvremenu, i takva inicijativa se u potpunosti isplatila. Igrao se 56. minut kada je Rakonjac povisio na 2:1, a za konačnih 3:1 pogodio je Kangva osam minuta kasnije.

Sremska Mitrovica - Crvena zvezda (1:3)

Radnički SM: Ostojić, Protić, Ivić, Gajić, Ilić, Čarapić, Ignjatović, Petrović, Đorđević, Ilić S, Spasojević

Crvena zvezda: Borjan, Vigo, Eraković, Leković, Rodić, Mijailović, Kanga, Ivanić, Bukari, Katai, Rakonjac

Drugo poluvreme:

90. minut - Zvezda polako privodi kraju meč osmine finala

78. minut - Velika šansa za Zvezdu. Azarov je vratio loptu do Mitrovića, koji je sjajno šutirao, ali je lopta prošla malo pored stative. Mnogo sreće za domaću ekipu u ovoj situaciji

72. minut - Strahinja Čarapić dobio je žuti karton zbog grubog starta

69. minut - Inicijativa gostujućih fudbalera se nastavlja, Zvezda u potpunosti kontroliše stanje na terenu

64. minut - GOOOOL! Crvena zvezda vodi sa 3:1, golom Kangve!

59. minut - Malo je falilo da Bukari uveća prednost svog tima. Brzonogi fudbaler je pobegao odbrambenim fudbalerima domaćeg tima, izašao 1 na 1 sa golmanom ali je u toj prilici loše šutirao

56. minut - Goool! Rakonjac je strelac, Zvezda dolazi do preokreta!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Sremskoj Mitrovici

Prvo poluvreme:

43. minut - Goool! Zvezda dolazi do izjednačenja, Ivanić je centrirao i čini se i postigao gol, jer je po svemu sudeći Katai nije dirao!

37. minut - GOOOL! Radnički vodi pogotkom sa bele tačke Đorđevića!

31. minut - Katai je bio u sjajnoj prilici, međutim, oprezan je bio golman Sremske Mitrovice

20. minut - Najbolja prilika za Zvezdu. Posle kornera pokušao je Ivanić, ali je lopta otišla malo iznad prečke

14. minut - Vetar otežava igru, Zvezda napada, ali još uvek bez ozbiljnijih prilika. Mijailović je uputio prvi šut ka golu Radničkog, ali je lopta otišla pored stative

10. minut - Zvezda je krenula sa ofanzivom, Kanga je pokušao

6. minut - Bez velikih uzbuđenja za sada. Zanimljivo, na kratko je pas uleteo na teren i prekinuo utakmicu

1. minut - Počela je utakmica!

14.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču osmine finala Kupa Srbije između Sremske Mitrovice i Crvene zvezde. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Srenmske Mitrovice.