VREME CRVENO-BELOG SLAVLJA Zvezda srušila Voždovac za petu vezanu titulu, Borjan dao gol

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su svoju petu uzastopnu šampionsku titulu prvaka države! Oni su pobedili Voždovac na svom stadionu pred 41.300 gledalaca.

Ovo je crveno-belima ukupno 33. trofej u istoriji kluba kada je reč o tituli prvaka države.

Poslednji pogodak koji je "zacementirao" trijumf crveno-belih postignut je u 92. minutu utakmice, kada je golman Milan Borjan sa "bele tačke" bio precizan i na semaforu je stajalo 3:1.

Sve je počelo u 40. minutu kada je Aleksandar Katai "načeo" Voždovac, da bi Mirko Ivanić u 54. minutu pogodio za 2:0 na svom 150. meču u dresu crveno-belih.

Na 2:1 je smanjio Milojević, a za konačnih 3:1 postarao se Borjan u 92. minutu kao što je već rečeno. Slavlje je moglo da počne!

Crvena zvezda-Voždovac (3:1)

Stadion: Rajko Mitić

Sudija: Dejan Trifković

Crvena zvezda: Borjan, Gajić, Dragović, Eraković, Rodić, Sanogo, Kanga, Ivanić, Ben, Katai, Ohi.

Voždovac: Krunić, Lasickas, Milović, Mijailović, Đorđević, Purtić, Đurišić, Ivezić, Ćirković, Pantović, Milojević

Drugo poluvreme:

90. minut - Borjan iz penala pogodio!

85. minut - Pokušao je Pavkov iz ugla

78. minutu - Probao je Milan Gajić

67. minut - Gol za Voždovčane postiže Milojević!

54. minut - Ivanić!!! Zvezda ima veliku prednost i nova šampionska titula je sve bliže!

48. minut - Velika prilika za Ćirkovića, Voždovac imao ogromnu priliku!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme:

39. minut - Katai za vođstvo! Crveno-beli hitaju ka petoj uzastopnoj tituli!

34. minut - Ohi je imao dobru priliku, odlično ga je video Katai, ali odbranio se Voždovac

30. minut - Katai je pokušao u kontri, ali odbranio se Voždovac

21. minut - Uglavnom se akcije odvijaju pred golom Voždovčana

19. minut - Ivanić je probao, ali njegov udarac nije išao u okvir gola

15. minut - Krenuo je i Voždovac ka golu protivnika

10. minut - Domaćin odlučno počinje ovaj meč. Lopta u nogama crveno-belih.

1. minut - Počela je utakmica!

17.28 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen poslednjem kolu fudbalske Superlige Srbije. Uz alo.rs pratite dešavanja sa stadiona Partizana i Zvezde i saznajte ko će postati šampion države!