ZVEZDA UBEDLJIVO DO POLUFINALA! Benov ples za nastavak pohoda ka odbrani titule! (VIDEO)

Dva crvena kartona, dva penala i mnogo koškanja, ali i mnogo golova. Ukratko tako bi mogla da se opiše derbi utakmica četvrtfinala Kupa Srbije između Crvene zvezde i TSC-a.

Deluje da je ekipa iz Bačke Topole sama sebe eliminisala iz daljeg takmičenja. Već u petom minutu Tomanović je napravio veliku grešku i srušio Ohija u sopstenom kaznenom prostoru. Sudija Lazar Lukić nije imao dilemu, a precizan sa "kreča" bio je Aleksandar Katai.

Tada su i počele varnice koje se nisu smirile do kraja meča. Prvo je Bočkaj užasno startovao i povredio Gelora Kangu, ali nije dobio opomenu. Gabonac je morao van terena, a situacija se rasplamsala.

Javne opomene su se ređale kao od šale, a golova nije bilo sve do 56. minuta kada je Bočkaj srušio Milana Pavkova u situaciji 1 na 1 sa golmanom Jorgićem i dobio direktan crveni karton, a Ben realizovao drugi penal na meču. Nakon toga drugi crveni karton pokazan je rezervnog golmanu Filipoviću koji su bunio na klupi.

Tačku na prolaz crveno-belih u polufinale stavili su Mirko Ivanić lepim pogotkom sa nekih 25 metara, a onda i ponovo Ben.

Pored Zvezde u dalju borbu za trofej idu Partizan, Novi Pazar i Vojvodina.

Golove pogledajte u nastavku teksta.

CRVENA ZVEZDA - TSC 4:0 (1:0)

Katai u 6. minutu (penal), Ben u 56. minutu (penal), Ivanić u 74. minutu, Ben u 80. minutu za Zvezdu

Stadion: Rajko Mitić, Sudija: Lazar Lukić

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gajić, Eraković, Dragović, Rodić - Sanogo (od 46. Ben), Kanga (od 8. Krstičić) - Srnić, Ivanić (od 75. Motika), Katai (od 75. Stanić)- Ohi (od 46. Pavkov).

TSC: Jorgić - Varga, Tomanović, Stojković, Petrović - Đakovac, Bočkaj - Stanojev, Banjac, Stanojlović - Vukić.

80. minut - GOOOL! Ben postiže svoj drugi gol na meču!

75. minut - Poslednje dve promene u redovima Zvezde. Katai izlazi, a menja ga Petar Stanić, dok Ivanić svoje mesto prepušta Nemanji Motiki.

74. minut - GOOOL! Ben je odlično poslužio Mirka Ivanića na nekih 25 metara od gola, a vezista crveno-belih ispalio precizan hitac i stavio tačku na ovaj meč!

69. minut - Pokušao je Pavkov iz teške pozicije, na kraju lopta završava u naručju golmana Jorgića.

60. minut - Crveni karton sada i za rezervnog golmana TSC-a Nenada Filipovića koji je očigledno imao šta da poruči sudiji Lukiću sa klupe.

56. minut - Siguran Ben, Zvezda vodi 2:0!

54. minut - Penal za Zvezdu! Đakovac je srušio Pavkova koji je bio sam ispred gola gostiju i samo mu je nedostajalo da šutne. Sudija Lukić pokazuje crveni karton!

46. minut - Počinje drugo poluvreme uz dve izmene u redovima Zvezde. Milan Pavkov menja Ohija, a El fardu Ben na terenu umesto Sanoga.

45. minut - Još dva minuta nadoknade.

41. minut - Novi žuti karton, sada za Milana Gajića.

34. minut - Nastavlja se lavina žutih kartona. Sada Seku Sanogo upisan nakon faula nad Mihajlom Banjcem.

33. minut - Novi žuti karton, sada za Tomanovića, ponovo zbog prigovora.

30. minut - Ponovo čarke pored terena. Sada su se pokačili Nemanja Petrović, bivši fudbaler Partizana i Aleksandar Katai. Nakon toga usledio je prigovor Stankovića, a sudija Lukić svima pokazao po žuti karton.

24. minut - Katai je sada probao da lobuje Jorgića posle odlično upućene lopte Milana Borjana, ali nije uspeo. Lopta odlazi daleko preko gola.

9. minut - Ohi je pretio iz velike udaljenosti, a njegov udarac ide pored desne stative.

8. minut - Gelor Kanga se vratio na teren, ali ne može da nastavi meč. Umesto njega na terenu je Nenad Krstičić.

6. minut - GOOOOOL! Katai! Precizno izveden udarac sa bele tačke i Zvezda vodi!

5. minut - Penal za Zvezdu! Tomanović je srušio Ohija i sduija Lukić nije imao dilemu!

4. minut - Užasan start Bočkaja nad Gelorom Kangom. Povredio se Gabonac i trenutno mu se ukazuje pomoć.

3. minut - Odmah na početku varnice i to pored terena. Trener gostiju Žarko Lazetić dobio je žuti karton nakon što se bunio jer se smatrao da je njegov fudbaler fauliran.

18.34 - Utakmica je počela!

18.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču četvrtfinala Kupa Srbije između Crvene zvezde i TSC-a iz Bačke Topole. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja sa "Marakane".