FURIOZNA ZVEZDA PARTIZANU PRIŠLA NA -3! Subotičani lak zalogaj za crveno-bele! (VIDEO)

Crveno-beli su tako nastavili seriju pobeda i prišli vodećem Partizanu na samo tri boda zaostatka.

Sa druge strane, Spartak je prekinuo niz od šest uzastopnih mečeva bez poraza.

Odlično je ekipa Dejana Stankovića otvorila meč i povela sa 1:0 već u devetom minutu.

El Fardu Ben je uputio centaršut sa desne strane, a Milan Rodić glavom loptu smestio u mrežu.

Imali su fudbaleri Crvene zvezde potpunu kontrolu u nastavku, a gosti nisu stvorili nijednu izglednu priliku.

Samo što je počelo drugo poluvreme, aktuelni šampion Superlige Srbije stiže do novog gola.

Eraković je sjajno poslao loptu u prostor, ona posle Falka dolazi do Bena koji izbija sam pred golmana Dubljanića i šalje je u levi ugao za 2:0.

Zvezda je do trećeg gola stigla u 63. minutu, ali je sudija gledao snimak posle poziva iz VAR sobe i poništio gol.

Ipak, nije se dugo čekalo na novi pogodak crveno-belih. Igrao se 71. minut kada je Ben još jednom zatresao mrežu Subotičana i postavio konačnih 3:0.

Imali su crveno-beli još nekoliko šansi do kraja meča, ali ih nisu realizovali, pa je ostalo 3:0.

Gosti gotovo da nijednom nisu uspeli ozbiljnije da ugroze gol Milana Borjana i crveno-beli su zabeležili ubedljivu pobedu.

U narednom kolu Crvena zvezda dočekuje Voždovac, dok će Spartak ugostiti Mladost.

Crvena zvezda - Spartak 3:0 (1:0)

Stadion: Rajko Mitić

Sudija: Marko Ivković

Strelci: Rodić u 9. i Ben u 46. i 71. minutu.

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Eraković, Dragović, Rodić (od 64. Gobeljić) - Petrović, Srnić (od 64. Stanić) - Ben (od 74. Lazetić), Ivanić, Katai (od 74. Krstičić) - Pavkov (od 46. Falko).

Spartak: Dubljanić - Branković (82. Šćepanović), Ivančević, M. Bogićević, Milošević (od 57. Marčić), Bijelović, Šimura, Vidaković, Srećković (od 82. Mihajlović), Abraham, Nikolić (od 82. Todorvovski).

Kraj! Pobeda Crvene zvezde protiv Spartaka 3:0!

87. minut - Pao je Falko nakon sudara sa Šćepanovićem, ali nema penala za Zvezdu.

84. minut - Finiš meča, Spartak nijednom nije bio ni blizu da ugrozi Borjana.

77. minut - Velika prilika za Ivanića, ostaje 3:0.

75. minut - Sve je ovde rešeno. Crvena zvezda će ostvariti novi trijumf.

71. minut - Gooool! Zvezda vodi 3:0. Ben je strelac, ovoga puta je sve bilo regularno.

VAR poništava gol Zvezdi, ostaje 2:0! Posle pregleda snimka utvrđeno je da je Ben, koji se nalazio u ofsajdu, zakačio loptu koju je ka mreži uputio Falko, tako da nema ništa od trećeg pogotka crveno-belih...

63. minut - Gooool! Velikih 3:0 za Zvezdu! Kombinacija Ivanić - Falko, oštar udarac italijanskog internacionalca i to je 3:0.

57. minut - Crveno-beli imaju potpunu kontrolu i idu ka sigurnoj pobedi.

51. minut - Dugo je trajala akcija crveno-belih, Mirko Ivanić prihvatio loptu, pronašao prostor za šut, opalio - ali pravo u golmana Subotičana.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme! Gooool! Samo što je počelo drugo poluvreme, Zvezda dolazi do gola i vodi sa 2:0!
Eraković je sjajno poslao loptu u prostor, ona posle Falka dolazi do Bena koji izbija sam pred golmana Dubljanića i šalje je u levi ugao, pa Zvezda vodi sa 2:0 zahvaljujući ovoj sjajnoj akciji!

45. minut - Fudbaleri Zvezde traže penal, smatraju da je lopta pogodila u ruku jednog od defanzivaca Spartaka

37. minut - Gajić je pokušao ambiciozno sa oko 20 metara desno iskosa, ali nije ozbiljnije ugrozio golmana Spartaka.

34. minut - Prvi put da je Spartak ozbiljnije pripretio, ali lak posao za Borjana.

30. minut - Snažan udarac Kataija, lopta odlazi preko gola.

23. minut - Pokušaj Kataija glavom iz teške pozicije, ostaje 1:0 za Zvezdu.

17. minut - Crveno-beli imaju potpunu kontrolu. Izveli su čak pet kornera od početka meča.

11. minut - Malo je nedostajalo da već bude 2:0. Ben se našao 1 na 1 sa golmanom gostiju, ali, bio je ofsajd.

9. minut - Gooool! Crvena zvezda vodi! Strelac je Rodić posle centaršuta Bena sa desne strane!

3. minut - Već u 3. minutu Subotičani će po svemu sudeći morati da naprave prinudnu izmenu zbog povrede Stefana Miloševića.

1. minut - Utakmica je počela!

14.23 - Dva jubileja - Milan Borjan igra 200. utakmicu u dresu Crvene zvezde i zbog toga dobija poseban dres. Takođe, 150. nastup igra Ben, a i on je dobio dres.

14.07 - Može se reći da je Spartak redovna Zvezdina mušterija, pošto su crveno-beli slavili na poslednjih 11 mečeva.

13.56 - Fudbalski klub Crvena zvezda, u znak zahvalnosti za sjajnu podršku protiv Ludogoreca, odlučio je da deci do 14 godina omogući besplatan ulaz protiv Spartaka.

13.49 - Spartak je takođe u dosta dobroj formi, a na poslednjih šest mečeva u Superligi Srbije ne znaju za poraz i nalaze se na osmom mestu sa 23 boda.

13.45 - Crvena zvezda u dobrom raspoloženju dočekuje ovaj meč, jer je u četvrtak u Ligi Evrope golom Mirka Ivanića pobedila Ludogorec.

13.40 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici 18. kola Superlige Srbije u kojoj se sastaju Crvena zvezda i Spartak iz Subotice Uz alo. rs pratite sva dešavanja sa stadiona "Rajko Mitić".