CRVENA ZVEZDA JEDVA SA RADNIČKIM Ben presudio Nišlijama (FOTO GALERIJA, VIDEO)

Beogradski crveno-beli su u seriji od četiri pobede, a gol razlika im je 15:2.

Tim trenera Dejana Stankovića sada ima pet bodova manje od Partizana, ali i utakmicu manje.

Na četiri poslednja meča "stradali" su Kolubara, Metalac, Novi Pazar i večeras Radnički 1:0 (0:0).

Crvena zvezda - Radnički (Niš) 1:0 (0:0)

Beograd - Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: . Sudija: Nikola Radaković. Pomoćnici: Svetozar Živin i Nikola Rijavec. VAR sudija: Miloš Milanović. Žuti kartoni: Rodić (Crvena zvezda), Aksentijević, KAsalica (Radnički). Strelac: 1:0 Mohamed El Fardu Ben u 53. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Pankov (od 87. Eraković), Dragović, Rodić, Krstičić, Falko (od 61. Kanga), Stanić (od 61. Lazetić), Ivanić, El Fardu Ben (od 83. Živković), Dioni (od 61. Sanogo).

RADNIČKI (NIŠ): Kahriman, Kovačević (od 73. Bjeličić), Stevanović, Mičibuči, Škrbić (od 59. Kasalica), Duronić (od 78. Arsić), Vujadinović, Pejović, Mitrović (od 73. Spasić), Stanković, Aksentijević.

90+3. minut: kraj.

83. minut: Živković menja Bena.

82. minut: Šut Lazetića sa 12 metara iz okreta, posle loše izbijene lopte Nišlija, Kahriman opet siguran.

79. minut: Kanga šutira sa 19 metara, lopta pogađa odbrambenog igrača Nišlija i završava malo pored stative.

75. minut: Aksentijević dobija žuti karton zbog starta, a Kasalica zbog prigovora.

73. minut: Dvostruka izmena kod Nišlija, mitrović spasić kovačević bjeličić

68. minut: Ivanić je na 17 metara natrčao na loptu, plasirao je u donji levi ćošak, bacio se Kahriman i odbranio, pritrčao je Ben, ali ništa više nije uspeo da uradi.

67. minut: Lazetić sa desetak metara iz okreta pokušava po zemlji, Kahriman je oprezan i siguran.

66. minut: Tačno ispred sudije Rodić je s leđa oborio rivala i dobio žuti karton.

61. minut: Stanković je napravio trostruku izenu, ušli su Sanogo, Kanga i Lazetić.

59. minut: Trener gostiju Batak menja, izašao je Škrbić, a ušao Kasalica.

57. minut: Kratak prekid, Kahrimanu posle intervencije krvari nos.

56. minut: Sjajan pas Rodića za Bena, sam je ispred Kahrimana, pokušava da ga dribla, golman mu se baca u noge i brani zicer.

53. minut: For Ivanića u kazneni za Dionija, koji po zemlji loptu ubacuje dijagonalno u peterac, utrčava Ben i plasira je u mrežu sa pet metara, Crvena zvezda - Radnički (Niš) 1:0.

51. minut: Dioni proba glavom sa desetak metara, ali lotpa ide pravo u Kahrimana.

48. minut: Šut Falka iz slobodnjaka sa dvadesetak metara, precizno, ali preslabo za golmana Kahrimana.

2. POLUVREME:

43. minut: Šut Ivanića sa 19 metara, ali pravo u golmana Kahrimana.

39. minut: Šansa za goste, Mičibuči je bio u petercu, iskosa, šutirao je sa tri metra, ali nije pogodio okvir gola kada su već svi videli loptu u mreži.

28. minut: Šut Ivanića sa 18 metara pod prečku gola Radničkog, sjajno brani Kahriman.

26. minut: Falko postiže gol, ali je bio u ofsajdu, pomoćni sudija je podigao zastavicu.

23. minut: Dve odlične prilike za Falka, oba šuta sa sedam, osam metara Italijanu je odbranio Karhiman.

22. minut: Korner, Pankov najviši u skoku, neometan, ali šalje loptu daleko od okvira gola.

15. minut: Napada Zvezda, Ben pokušava, ali odbrana Nišlija je za sada neprolazna.

8. minut: Mitrović šutira iskosa iz kaznenog sa desetak metara, baca se Borjan i brani šut u dalji ugao.

1. POLUVREME:

Trener Zvezde Stanković rešio je da meč ne krenu Gobeljić, Degenek, Kanga i Sanogo, koji su počeli meč u Danskoj sa Mitjilandom (1:1).

Nema ni Kataija, Pavkova, Živkovića koji se još oporavljaju od korona virusa.