SNAŽNA ZVEZDA DEMOLIRALA KOLUBARU! Crveno-beli nisu imali milosti, sada je na redu obračun sa Mitjilandom!
FK Crvena zvezda

Bio je ovo veoma dominatan meč za crveno-bele. Odličnu igru su prikazili puleni Dejana Stankovića.

Nisu mnogo čekali na prvi gol crveno-beli, već u sedmom minutu posle asistencije Milana Rodića, Aleksandar Dragović je zatresao mrežu Kolubare.

Samo devet minuta kasnije Rodić je ponovo bio asistent, ali ovaj put je strelac je  bio Ben.

Nastavila je Zvezda snažnim tempom, tako da je dva minuta kasnije gol postigao Mirko Ivanić, a samo pet minuta posle toga precizan je bio i Milan Pavkov.

U 27. minutu nakon prekršaja nad Falkom dosuđen je jedanaesterac za Crvenu zvezdu, ipak Kanga nije bio precizan sa bele tačke.

Bez obzira na to, već u 35 minutu crveno-beli su ponovo zatresli mrežu Kolubare, a po drugi put strelac je bio Ivanič. Pred sam kraj prvog poluvremena Milan Pavkov je još jednom postigao gol.

U drugom poluvremenu gledali smo nešto mirniju igru, ipak Zvezda je ponovo dominirala, nekoliko šansi je imao mladi Marko Lazetić,ali bez uspeha.

Kolubara je stigla do utešnog pogotka u 85 minutu kada je precizan bio Mladenović.

U 88. minutu Marko Lazetić je nakon nekoliko šansi konačno uspeo da postigne prvi gol u crveno-belom dresu. Konačan rezultat je 7:1 u korist Crvene zvezde.

KOLUBARA- FK CRVENA ZVEZDA (1:7)

Stadion:SRC Kolubara

Kolubara: Stanivuković – Stanković,Vasiljević, Kočović(Od 46 Simović), Stojanović – Vučetić, Lončar(Od 46. Petronijević) – Tumbas, Mladenović, Filipović – Đenić

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Dragović, Eraković, Rodić – Krstičić, Kanga(Od 60. Vukanović) – Falko, Ivanić(Od 46. Nikolić), Ben – Pavkov (0d 46 Lazetić)

Kraj utakmice - Zvezda je pobedila rezulatom 7:1

88. minut - Marko Lazetić konačno postiže gol u dresu Crvene zvezde

87. minut - Ponovo Lazetić u šansi da postigne prvi gol u dresu Crvene zvezde, ipak nije uspeo

85. minut - Mladenović postiže utešni gol za Kolubaru

81. minut - Propustio je šansu mladi Marko Lazetić da se upiše u listu strelaca

76. minut - Neuspešna šansa za Aleksu Vukanovića

68. minut - Još jedna dobra reakcija Stanivukovića

63. minut - Odličan pas Lazetić do Krstičića, ipak on je uputio loš centaršut

55. minut - Dobru loptu u šesaetercu je dobio Marko Lazetić, ali nije se dobro snašao mladi ofanzivac Crvene zvezde

52. minut - Odlična intervencija Stanivukovića na slobodan udarac Crvene zvezde

49. minut - Imao je Mladenović šansu, ali siguran je Borjan na golu

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

43. minut - Milan Pavkov postiže gol za 6:0

35. minut - Posle asistencija Gajića, sjano se snašao Ivanić i postigao gol

33. minut - Imala je Zvezda šansu iz kornera, ali snašao se Stanivuković

28. minut - Ipak, Gelor Kanga je šutirao pored gola

27. minut - Posle prekršaja nad Falkom dosuđen je penal za Zvezdu

23. minut - Milan Pavkov pogađa za 4:0

18. minut - Ponovo je Zvezda zatresla mrežu, sada je strelac bio Mirko Ivanić

16. miinut - Ben pogađa za 2:0. Ponovo je Rodić asistent

13. minut - Sjajno se snašao kapiten Kolubare Vasiljević koji je uspeo da preseče loptu u napadu Crvene zvezde

7. minut - Goool! Zvezda vodi, Strelac je Dragović

4. minut - Odmah su crveno-beli počeli da vrše pritisak

1. minut - Utakmica je počela