TOTALNA DOMINACIJA! Zvezda savladala Novi Pazar na gostujućem terenu!
FK Crvena zvezda

Bio je ovo još jedan rutinski meč crveno-belih, puleni Dejana Stankovića pokazali su totalnu dominaciju.

Zvezda je povela već u drugom minutu meča pogotkom Aleksandra Dragovića kome je ovo bio prvi gol u crveno-belom dresu.

Aleksandar Katai je udvostručio prednost u 13. minutu pogotkom iz slobodnog udarca, dok je Sanogo sedam minuta kasnije pogodio za 3:0.

Nastavila je Zvezda sa napadačkom igrom i u drugom poluvremenu, na sve načine su pokušali da dođu do četvrtog pogotka.

U 64. minuu dosuđen je penaz za Crvenu zvezdu. Vujanec je odbranio Dionijev šut sa bele tačke, ali sudija je odlučio da se penal ponovo jer je golman Novog Pazara iskoričio sa obe noge sa linije.

Iz drugog pokušaja francuski napadač je bio precizan. Do kraja meča Zvezda je kontrolisala igru, ali nisu uspeli da stignu do petog gola.

Novi Pazar: Crvena zvezda (0:4)

Stadion: Gradski, Novi Pazar

Sudija: Lazar Lukić

Novi Pazar: Vujanac, Vlajković, Delimeđac, Kojčić, S. Islamović, Ratković, A. Islamović, Aganspahić, Pavišić, Lončar, Nikčević

Crvena zvezda: Popović, Gobeljić, Dragović, Eraković, Rodić, Sanogo, Kanga, Ivanić, Falko, Katai, Dioni

Kraj utakmice - Zvezda je pobedila rezultatom 4:0

88. minut - Povredio se Vujanac pri intervenciji, izgleda je u pitanju povreda ramena

83. minut - Uspešna reakcija defanzivaca Novog Pazara

75. minut - Pravi faul Petar Stanić nad Adnanom Islamovićem

67. minut - Dioni je ovaj precizan sa bele tačke

66. minut - Ipak, penal će biti ponovoljen jer je Vujanac iskoračio sa dve noge sa linije.

65. minut - Odlično je pročita Nikola Vujanac šut sa bele tačke Lojda Dionija. Zvezda nije realizovala penal

64. minut - Penal za Zvezdu. Vujanac je faulirao Dionija

62, minut - Odlična šansa za Rišaira Živkovića

58. minut - Vujanac je odlično reagovao na šut Kange

56. minut - Nešto sporiji ritam igre

50. minut - Pokušao je Gobeljić da se probio do gola Novog Pazar, ali nije uspeo

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Crvena zvezda ubedljivo vodi 3:0

38 minut - Imala je kontru Crvena zvezda, ipak bez uspeha

32. minut - Kontroliše Zvezda situaciju na terenu

24. minut - Odlična reakcija Rodića na centaršut Vlajkovića

20. minut - Još jedan prelep gol Crvene zvezde, ovaj put precizan je bio Sanogo

18. minut - Nastavlja Zvezda sa napadački fudbalom

13. minut - Fantastičan gol iz slobodnog udarca Aleksandra Kataija

12. minut - Gojčić dobija žuti karton zbog starta nad Dionije,

7. minut - Odbranio je Vujanac šut Mirka Ivanića

4. minut - Zapretio je Aganspahić ali bez uspeha

2. minut - Zvezda je povela. Strelac je Dragović

15.35 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici domaćeg prvenstva između Novog Pazara i Crvene zvezde