PUKLA PETARDA U BAČKOJ PALANCI! Surova dominacija crveno-belih!
Alo.rs/Marko Metlaš

Crveno-beli su od samog starta pokazali dominaciju, što se isplatilo dominatnom pobedom.

Odmah je su crveno-beli krenuli napadački, a prvi gol je pao u 15. minutu kada je bio precizan Milan Pavkov.

Nisu se tu zaustavili puleni Dejana Stankovića u 24. minutu Željko Gavrić poduplao rezultat.

Treći gol pao je 31. minutu, strelac je bio Petrović, dok je četvrti postigao ponovo Željko Gavrić.

U drugom poluvremenu crveno-beli su nastavili sa svojom igrom, imali su dosta šansi, ali bez uspešne realizacije.

Ipak, pred sam kraj drugog poluvremena Ivanić je postigao peti gol i tako postavio konačan rezultat.

Crveno-beli poslednju ligašku utakmicu igraju na domaćem terenu protiv Metalca.

BAČKA - CRVENA ZVEZDA 0:5

Kraj utakimice- Ubedljiva pobeda Crvene zvezde (5:0)

86. minut-  Gooool! Ivanić postiže peti gol za Zvezdz!

84. minut - Katai je ponovo imao sjajnu šansu

80. minut - Eskić je imao najbolju šansu za Bačku,ali nije bio precizan

77. minut - Katai pokušao je da lobuje Milivojevića, ali nije uspeo u tome

72. minut - Centrirao je Ben iz kornera, a Radovan Pankovi je pokušao glavom, ali je lopta otišla preko gola.

64. minut - Falčineli i Ivanić ulaze u igru, izlaze Pavkov i Gavrić

58. minut - Šutira Katai, ali ostaje 0:4

54. minut - Sjajna šansa za Pavkova, ali ništa od realiziacije

46. minut - Počelo drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Zvezda vodi 4:0

36. minut - Goool! Gavrić efikasan na asistenciju Kange

31. minut - Gooool! Petrović postiže gol!

24. minut - Gooool! Zvezda vodi 2:0! Strelac je Željko Gavrić.

15. minut - Gooool! Zvezda vodi golom Pavkova! To je njegov 13. gol u Superligi Srbije ove sezone.

6. minut - Zvezda ima inicijativu. Napadi idu najviše po boku, ali fudbaleri Bačke uspevaju da se odbrane.

1. minut - Sa centra su krenuli fudbaleri Crvene zvezde. U odustvu Milana Borjana, kapitensku traku za crveno - bele nosi Marko Gobeljić.

Nikolić je brzo izveo prekid na desnoj strani, proigrao Kangu koji je centrirao na peterac gde je Pavkov nadvisio čuvara i zakucao loptu u mrežu.

Bačka: Crvena zvezda (0:5)

Bačka: Milojević – Parađina, Stojanović, Nedeljković – Aleksić, Eskić, Njamculović, Ratković, Mihailović – Mijatović, Zličić.

Crvena zvezda: Popović – Srnić, Degenek, Pankov, Gobeljić – Petrović - Vukanović, Kanga, Nikolić, Gavrić - Pavkov.

Titula šampiona Superlige je odavno obezbeđena,  pa pulene Dejana Stankovića sada očekuju pripreme za 25. maj i pomenuti duel protiv Partizana.