Zvezdina gol mašina uništila Zlatibor (VIDEO)

90. minut: Šut sa 30 metara pod prečku brani Popović. U kontri tri na jedan Gajić loše daje loptu Falćineliju.

88. minut: Šut Pavkova sa 14 metara brani Čubraković.

84. minut: Zicer Falćinelija brani Čubraković, pritrčava Pavkov i sa šest metara pogađa nebranjenu mrežu - 6:1.

82. minut: Pavkov pokušava levicom sa 14 metara, lopta odlazi malo iznad prečke.

75. minut: Kanga iz slobodnog udarca sa 17 metara pogađa prečku.

74. minut: Loš pas igrača Zlatibora, loptu uzima Falćineli, kreće sam ka golu. S leđa ga na 17 metara stiže i ruši Zarija Lambulić i dobija crveni karton.

70. minut: Posle rikošeta u kaznenom gostiju pritrčao je Kanga, pojupio loptu i maltene se ušetao u gol - 5:1.

68. minut: Ivanić centrira sa desne strane na kapicu peterca, poluvolej Gavrića za novi gol - 4:1. Odmah potom ga je zamenio Pankov.

64. minut: Šut Sudara sa 15 metara nekako je ukrotio golman Popović, u nastavku napada Zlatibora Momčilović je zbog prigovora dobio žuti karton.

62. minut: Gavrić pokušava sa dvadesetak metara, blok je ublažio šut, pa je golman uhvatio loptu lako.

55. minut: Posle nekoliko driblinga na ivici kaznenog Nikolić sa 14 metara dijagonalnim udarcem matira Čubrakovića - 3:1.

52. minut: Momčilović sa 23 metra iz slobodnog udarca pogađa spoljni deo mreže.

49. minut: Centaršut, Pavkov pokušava glavom, golman brani, lopta se odbija na tri metra, pritrčava Ivanić i gura je u mrežu - 2:1.

47. minut: Prvu šansu nije iskoristio Ivanić, ali jeste drugu posle 96 sekundi, gađao je sa 17 metara - 1:1.

46. minut: Gajić, Pavkov i Ivanić su ušli umesto Srnića, Petrovića i Bena.

2. POLUVREME:

41. minut: Golman Čubraković je u petercu stigao do lopte pre napadača Zvezde Falćinelija.

37. minut: Šut Degeneka posle kornera, nogom sa prve stative, je izblokiran.

30. minut: Gavrić je utrčao u kazneni sa leve strane, prišao petercu, uputio povratnu na osam metara, natrčao je Nikolić i umesto u mrežu zicer poslao nebu pod oblake.

26. minut: Lopta ubačena iz slobodnog udarca na ivicu kaznenog. Primio je Dašić, odložio unazad ka Stefanu Vukiću, usledio je šut spoljnom iz prve, "nastradao je pauk" u gornjem desnom ćošku Popovićevog gola - 0:1.

25. minut: Ben je šutirao van kaznenog, dijagonala je prošla metar i po od stative.

18. minut: Posle desetominutnog posta novi šut, Nikolić proba sa 20 metara, lopta je zakačila igrača Zlatibora i umalo prevarila golmana Čubrakovića, ali je završila iznad prečke u korneru.

8. minut: Prvi šut u okvir gola, probao je Gavrić sa 18 metara.

4. minut: Crveno-beli napadaju od starta.