KOSTIĆ ODLIČAN Srbin posle kazne igra kao preporođen, Fener promašio penal u 92. minutu, u 93. mu poništen gol (VIDEO)
EPA-EFE/PETER POWELL .

Lion je golom Ekambija i autogolom Tavernijea pobedio 2:0 Rednžers u Glazgovu.

Brondbi i Sparta odigrali su bez golova.

Starhinja Pavlović je odlično komandovao odbranom Monaka, a tim iz kneževije je golom Dijatea u 66. minutu pobedio Šturm.

PSV i Sosijeda su odigrali 2:2, za domaće je Mario Gece upisao gol i asistenciju.

Lester je vodio 2:0 golovima Pereza, a potom i asistenta kod prvog gola Barnsa, ali je sve prokockao, uz to je u 93. minutu ostao bez isključenog Ndidija. Oba gola za Napoli dao je Osimhen, u 69. i 87. minutu.

Ajntraht je kod kuće igrai 1:1 sa Fenerbahčeom, a Filip Kostić (strelac gola u prošlom kolu Bundeslige) je upisao asistenciju Lamersu. Gol za Turke dao je Mesut Ozil.

U 92. minutu Pelkas je promašio penal za goste, a u 93. VAR je poništio gol Beriši.