PROGRAMSKA ŠEMA za 1. decembar
Foto: Shutterstock

FILMSKE PREPORUKE

 

15.40 Superstar

Forest Gamp

Forest uči Elvisa da igra, postaje zvezda američkog fudbala, upoznaje Džona Kenedija i Ričarda Niksona, biva odlikovan u Vijetnamskom ratu, pobeđuje kinesku reprezentaciju u stonom tenisu, učestvuje u otkrivanju afere „Votergejt“, pretrčava Ameriku uzduž i popreko, i postaje prvi investitor u „Epl“ kompjutere. Za sve to vreme Forest ne zaboravlja Dženi, devojku koju je voleo kao dečak. Uloge: Tom Henks, Robin Vrajt, Gari Sinis...

 

 

13.00 RTS 1

Apač

Posle Džeronimove predaje, Masaija, poslednjeg apačkog ratnika, hvataju i spremaju za deportaciju u rezervat na Floridi. Masai to ne želi, beži iz zarobljeništva i vraća se u svoju postojbinu po devojku, s namerom da se s njom skrasi i da žive od zemljoradnje. Međutim, njegovi progonitelji imaju drugačije zamisli... Uloge: Bert Lankaster, Džin Piters, Džon Mekintajer…

 

 

RTS 1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti

11.05         Junaci našeg doba, domaća serija

12.00         Dnevnik

13.00         Apač, film

14.30         Gastronomad

14.45         Ovo je Srbija

15.30         Konferencija za štampu reprezentacije Srbije

15.54         Fudbal: SP: Hrvatska - Belgija/Kanada - Maroko

17.50         Beogradska hronika

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik

19.57         Fudbal: SP: Japan - Španija/Kostarika - Nemačka

21.55         Biser pustinje, sportski program

23.10         Dnevnik

23.30         Kulturni dnevnik

23.45         Zagonetni slučajevi dr Blejka 4, strana serija

 

 

PINK

05.30         Novo jutro, jutarnji program

11.00         Premijera, emisija

11.15         Ekskluzivno, emisija

11.30         Zadruga uživo, rijaliti program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik

13.30         Zadruga uživo, rijaliti program

14.55         Nacionalni dnevnik

15.30         Praktična žena, emisija

16.30         Zadruga uživo, rijaliti program

18.30         Nacionalni dnevnik

19.30         Zakletva, serija

20.30         Fatalna ljubav, serija

22.00         Kuća od srca, emisija

23.00         Brak na neviđeno, emisija

24.00         Zadruga - gledanje snimaka, rijaliti program

03.00         Zadruga uživo, rijaliti program

 

 

PRVA

06.00         Jutro, jutarnji program

10.00         U ritmu Katara, emisija

10.35         Ekskluziv, emisija

11.00         TV prodaja - Biostile

11.15         Sulejman Veličanstveni, serija

13.00         Vesti, informativni program

13.10         150 minuta, emisija

15.35         Od jutra do sutra, domaća serija

17.30         Ekskluziv, emisija

18.00         Vesti, informativni program

18.45         Eksploziv, emisija

19.15         Andrija i Anđelka, serija

20.00         Od jutra do sutra, serija

22.00         Urgentni centar, serija

23.00         Na mestu zločina, emisija

23.30         Ekskluziv, emisija

24.00         Profesionalac, film

 

 

B92

08.00         Crtani filmovi

11.45         TV prodaja - Biostile

12.00         Vesti B92

12.30         TV prodaja - Biostile

12.45         Pogrešan čovek, domaća serija

13.45         TV prodaja - Telestar

14.00         Kolo sreće, domaća serija

15.00         Prijatelji, igrana serija

16.00         Vesti B92

16.30         B92 sportski pregled

17.00         Fokus, emisija

17.45         TV čorba, emisija

18.15         Štoperica, kviz

18.45         Vesti B92

19.00         Aviondžije, domaća serija

19.45         Prijatelji, igrana serija

20.45         Vesti B92

21.00         Patriota, film

23.00         Vesti B92

23.45         B92 sportski pregled

24.00         Prijatelji, igrana serija

 

 

 

RTV PANČEVO

07.00         Buđenje uz TV Pančevo, jutarnji program

10.15         Agroinfo, emisija

11.00         TV prodaja - Biostile

12.15         Lepota slovačkog jezika, emisija

14.15         Vojvođanska događanja, emisija

15.00         TV prodaja - Biostile

16.00         Pančevačko popodne

17.30         TV atelje, emisija

19.00         Velike vesti

19.30         Iz naših krajeva, emisija

20.00         Intervju, emisija

22.00         Velike vesti

22.30         Preporučujemo

24.00         Agroinfo, emisija

 

 

HAPPY

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.55         Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.13         Naslovna strana, kviz

18.55         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

22.30         Muzički specijal, emisija

 

 

SUPERSTAR

06.25         Klan, domaća igrana serija

07.30         Klan, domaća igrana serija

08.30         Mali Budo, domaći igrani film

10.20         Najbolji od najboljih 3, igrani film

12.00         Vulkan, igrani film

13.50         Balkan Ekspres, domaći igrani film

15.40         Forest Gamp, igrani film

18.10         G. I. Džo odmazda, igrani film

20.05         Klan, domaća igrana serija

21.15         Klan, domaća igrana serija

22.25         Najbolji od najboljih 4, igrani film

 

 

STB

06.30         Beograde, dobro jutro

08.30         Saveti za zdravo jutro

10.00         Vesti

11.25         Arhiv B

12.00         Vesti

12.05         Otvoreni Balkan

13.00         Ekologija i JA

13.30         Telešop

14.00         Vesti u 2

14.30         Muzejske tajne

15.00         Dok. program

16.00         Telešop

17.00         Srbi širom sveta

19.00         Vesti u 7

19.30         Bez kompromisa sa Irinom Veljković

21.00         Vesti u 9

21 30         Put ka zdravlju - Majdanpek

23.10         Informativni program

24.00         Noćni program

 

 

 

 

ARENA PREMIUM 1

10.30         Fudbal: SP: Vels - Engleska

12.30         Fudbal: SP: Pregled dana

13.00         Fudbal: SP: Poljska - Argentina

15.15         Fudbal: SP: Najava dana

16.00         Fudbal: SP: Hrvatska - Belgija

18.00         Fudbal: SP: Pregled dana

18.45         Arena studio, emisija

20.00         Fudbal: SP: Japan - Španija

22.00         Arena studio, emisija

23.00         Hat Trick, emisija

23.15         Teme do Arene, emisija

23.45         Fudbal: SP: Pregled dana

00.15         NBA action, emisija

00.45         NBA daily

 

 

ARENA PREMIUM 2

08.30         Košarka: LŠ: Dižon - Unikaha

10.15         Košarka: LŠ: Bilbao - Igokea

12.00         Košarka: NBA: Dalas - Golden Stejt

14.00         NBA dejli, emisija

14.15         Rukomet: LŠ: Barca - Kiel

16.00         Fudbal: SP: Kanada - Maroko

18.00         Odbojka: LŠ: Vojvodina - Monpelje

20.00         Fudbal: SP: Kostarika - Nemačka

22.00         Košarka: NBA: Boston - Majami

24.00         Fudbal: SP: Japan - Španija

02.00         Fudbal: SP: Hrvatska - Belgija

04.00         Fudbal: SP: Kanada - Maroko

 

Komentari (0)

Loading