PROGOVORILA ŽENA SA SNIMKA O KOJEM JE BRUJAO SVET! Priznala da joj se sviđao šef: Donela sam lošu odluku zbog...
Kristin Kabot, 53-godišnja majka dvoje dece, prekinula je ćutanje u nizu intervjua objavljenih u četvrtak - mesecima nakon što je njen 16-sekundni javni izliv nežnosti sa tadašnjim šefom, direktorom kompanije Astronomer, Endijem Bajronom, izazvao pravu buru.
- Donela sam lošu odluku, popila sam par High Noona i igrala i ponašala se neprikladno sa svojim šefom. I to nije ništa beznačajno. Preuzela sam odgovornost i žrtvovala sam svoju karijeru zbog toga. To je cena koju sam izabrala da platim - rekla je za New York Times, priznajući pritom da joj je bio „simpatija“.
Takođe je insistirala da je reakcija javnosti nakon ove sapunicom dostojne sage bila neopravdana.
- Mogao je da me udari grom, mogla sam da dobijem na lutriji ili se ovo moglo desiti. Ali ja nisam neka slavna ličnost, ja sam samo mama iz Nju Hempšira. Čak i da sam imala aferu, to nije ničija stvar. Bilo je to kao žig srama; ljudi su izbrisali sve što sam postigla u životu i ostvarila u karijeri. Ovo ne može biti poslednja reč - rekla je Kabot za The Times of London u drugom intervjuu.
Osramoćena rukovoditeljka navela je da su i ona i njen tadašnji šef bili u prijateljskim razlazima sa svojim supružnicima kada su odlučili da zajedno, sa njenim prijateljima, odu na koncert.
Kabot, koja je bila zaposlena tek od prethodnog novembra, priznala je da je razvila „veliku, srećnu simpatiju“ prema Bajronu nakon što je otprilike mesec dana pre koncerta saznala da je i on u procesu razvoda od supruge.
- Želela sam da obučem nešto slatko i da izađem, igram, smejem se i provedem sjajnu noć. I tako je to izgledalo da će biti - rekla je za NYT.
- Neki unutrašnji deo mog mozga je možda skakao gore-dole i mahao rukama govoreći: ‘Nemoj ovo da radiš’ - priznala je, ali je na kraju bila „oduševljena“ što je tamo sa njim.
Uprkos njihovom ponašanju pred kamerama, Kabot je priznala da je unapred znala da se njen uskoro bivši muž negde u publici na koncertu Coldplaya.
(Njujork Post)
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)