deda mrazevi tuča
Foto: Printscreen/www.x.com/Lord Bebo

Dva Deda Mraza, jedan u crvenom kostimu i drugi u belom, potukla su se usred prodavnice u Bakuu u Azerbejdžanu. Snimak ovog neobičnog incidenta brzo je postao viralan jer je prikazao pravu borbu za teritoriju i praznično raspoloženje koje je krenulo potpuno pogrešnim tokom.

Svedoci navode da su se bradati likovi sporečkali oko toga ko će da stoji na kom mestu u radnji i da deli novogodišnju atmosferu. Već u sledećem trenutku pao je i prvi udarac, a šteta je načinjena na pažljivo poređanim voćkama i jednoj plastičnoj jelki.

Radnik obezbeđenja pokušao je da razdvoji sukobljene Deda Mrazove, ali je i sam umalo završio kao kolateralna šteta. Na sreću, prema prvim informacijama, nije bilo ozbiljnijih povreda.

Policija je privela obojicu i uzela izjave o tome kako je došlo do tuče. Građani se šale da je jedina prava šteta to što su deca mogla da ostanu bez iluzije o novogodišnjoj magiji.

Nadamo se da u blizini nije bilo mališana koji još veruju u Deda Mraza, jer prizor sigurno nije ličio na bajku nego na scenu iz komedije.

BONUS VIDEO 

@najzena.rs MLADENCI PEŠAČILI KROZ SNEŽNU OLUJU DA BI SE VENČALI #najzena #viral #viraltiktok #fyf #zena ♬ original sound - Najzena.rs

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading