ŠOK SCENA NA GRANIČNOM PRELAZU Srbi odlučili da prekrate vreme dok čekaju, pa napravili CIRKUS, orilo se "Ej Šeki, Šeki!'' (VIDEO)
Iako su putnici čekali po nekoliko sati u koloni vozila, oni su pronašli način da vreme čekanja učine zabavnim.
Na video snimku koji je objavila stranica „Put do Grčke“, vidi se kako putnici iz autobusa i drugih vozila izlaze napolje i zaigravaju uz muziku, dok se orila pesma Lepe Brene „Hej Šeki, Šeki…“.
Atmosferu su dodatno podigli zvuci trube, pa se pretpostavlja da je u zabavu uključena i grupa muzičara.
Očigledno, Srbi su našli neuobičajen način da skrate čekanje i unesu zabavu u uobičajenu avgustovsku gužvu. U opisu videa stoji: „Gužva na granici nam ne može ništa“.
Velike gužve na granicama Srbije i Severne Makedonije predviđene su 28. avgusta, kada Makedonci slave praznik Veliku Gospojinu, dok se istog dana u Grčkoj, na Halkidikiju, održava poznati veliki vašar u mestu Agios Mamas, što dodatno doprinosi saobraćajnoj zagušenosti.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)