PROGRAMSKA ŠEMA za 15. jun
Foto: Promo/Schutterstock

RTS1

06.00      Vesti

06.05      Jutarnji program

08.00      Jutarnji dnevnik

08.30      Jutarnji program

09.05      Šarenica

11.00      Na večeri kod

12.05      Dečje beogradsko proleće 2024

13.00      Dnevnik

13.20      Rodoslavci

13.50      TV lica… kao sav normalan svet

14.35      Vesti

14.50      UEFA Euro 2024: Mađarska - Švajcarska, prenos

16.55      Kvadratura kruga

17.25      Slagalica

17.50      UEFA Euro 2024 Španija – Hrvatska, prenos

19.50      Dnevnik

20.30      Svi igraju, fudbal pobeđuje

20.55      Uefa euro 2024: Italija – Albanija, prenos

22.50      Svi igraju, fudbal pobeđuje

23.25      Vesti

00.00      Stari Henri, film

01.40      UEFA Euro 2024: Mađarska - Švajcarska

04.40      UEFA Euro 2024: Španija – Hrvatska

04.35      UEFA Euro 2024: Italija – Albanija

Najava

Stari Henri 00.00 RTS1

Farmer udovac i njegov sin primaju u kuću nepoznatog ranjenog čoveka sa torbom punom novca.

 

RTS2

05.55      Koncert za dobro jutro

07.00      Slagalica

07.20      Datum

07.25      Verski kalendar

07.35      ARHIV: Doc

08.40      Plaško Hrabrović uzvraća udarac

09.05      Avanture Heti Feder

09.35      Plava ptica

10.00      Dobro je, dobro je znati…

10.30      Znanje imanje

11.25      Magazin Srbija na vezi

12.00      Dozvolite...

12.30      Mesto za nas

13.00      Studio znanja

14.00      Eko perspektive

14.40      Eko minijature

14.50      Olimpijski krugovi

15.15      Velika iluzija

16.05      Leptir, film

18.45      Krupan plen, film

20.20      Ubica, film

22.00      Kvaka 22, serija

22.50      Do detalja

23.25      TV teatar: Ciklus – 160 godina od rođenja Branislava Nušića: „Sumnjivo lice“

00.30      Koncert Dade Topića

01.25      Olimpijski krugovi

01.55      Leptir, film

Najava

Ubica 20.20 RTS2

Alfredo Marteli, antikvar, doveden je bez objašnjenja u policijsku stanicu, gde sa njim razgovara inspektor Palumbo.

 

PINK

05.30      Novo vikend-jutro, jutarnji program

13.00      Nacionalni dnevnik, informativni program

13.20      Zvezde Granda specijal, muzički program

14.55      Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30      Elita - uživo, rijaliti šou

17.00      Magazin In, autor i voditelj Sanja Marinković

18.30      Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30      Osveta, igrana serija

22.00      Elita – nominacije, rijaliti šou

Najava

Magazin In 17.00 Pink

Autor i voditelj Sanja Marinković u emisiji sa gostima obrađuje teme koje se tiču modernog društva i odnosa među polovima.

 

PRVA

05.50      ProKuvaj sa Bokijem

06.25      Ekskluziv

06.45      Plodovi

07.55      Jutro, jutarnji program

12.00      ProKuvaj sa Bokijem

12.35      Nećete verovati

13.20      Radna akcija sa Tamarom

14.40      Najslabija karika, kviz

15.55      Igra sudbine, domaća igrana serija

16.50      Azbuka našeg života 2, domaća igrana serija

18.00      Vesti, informativni program

18.55      Eksploziv, emisija

19.25      Nećete verovati, emisija

20.00      Igra sudbine - Letnje intrige, igrana serija

21.00      Nikad nije kasno, druga polufinalna emisija

00.45      Eksploziv Zona

02.00      Ekskluziv Night

02.50      Galileo

03.30      Peške kroz Srbiju

Najava

Eksploziv 18.55 Prva

Na ovogodišnjoj Forbsovoj listi 50 najplaćenijih sportista nije se našla nijedna žena. Kada na internetu tražite najbolje sportistkinje, pojaviće se lista deset najlepših. Srpske sportistkinje, u poslednje tri decenije, donose gotovo isti broj olimpijskih medalja kao i muškarci. Ipak, muški i ženski sport definitivno nemaju isti tretman. Milica Mandić, Marina Maljković, Jelena Nikolić, Milena Rašić, Sonja Vasić, neka su od najvećih sportskih imena i za "EXploziv", bez dlake na jeziku, pričaju o drugačijem tretmanu, nepristojnim pitanjima, manjoj zaradi i odluci da biraju između porodice i karijere. Prilog je za gledaoce Prve pripremila reporterka "EXploziva" Marija Vukićević, a kroz današnji "EXploziv" na Prvoj od 18.50 vas vodi Srđan Karanović.

 

B92

06.00      Kolo sreće, igrana serija

07.00      Kolo sreće, igrana serija

08.00      Plodno i rodno

09.30      Savršen recept

10.00      Štoperica, kviz

10.30      Najlepše pećine Srbije

11.00      Štoperica, kviz

11.30      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

12.45      Supermen 4: Potraga za mirom, film

15.00      Štoperica, kviz

15.30      Zanati koji nestaju

16.00      Vesti B92, informativni program

16.30      Auto-moto šou

17.15      Štoperica, kviz

17.45      Mala supruga, igrana serija

18.30      Uz kafu sa…

19.00      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

20.00      Dug moru, igrana serija

21.00      Pravedno ubistvo, igrani film

23.15      13 minuta, igrani film

01.30      Kolo sreće, igrana serija

Najava

Zanati koji nestaju 15.30 B92

Serijal „Zanati koji nestaju“ osmišljen je i realizovan tragom priče o zlatnim rukama zanatlija u Srbiji, kao svojevrsnim bastionima očuvanja starih veština od izumiranja.

 

STB

07.00      Vesti

07.05      Putopis

07.35      Telestar

08.00      Vesti

08.05      Saveti za zdravo jutro

08.15      Beograd za početnike

09.00      Vesti

09.05      Politikos sa Irinom Veljković

10.00      Vesti

10.05      Jutro na kvadrat

11.00      Predvideti nepredvidivo

12.05      Telestar

12.35      Čuvajmo svoje

13.00      Vesti

13.05      Tenera, dokumentarni program

14.05      Zagrljaj prirode

15.00      Vesti

15.05      Sveti vid

16.00      Vesti

16.05      Politikos sa Vladom Đokovićem

17.00      Vesti

17.05      Subotom u 5

18.00      Brze vesti

18.05      Subotom u 5

19.00      Vesti u 7

19 15      Film

21.00      Predvideti nepredvidivo

22.00      Vaše zdravlje naša briga

23.00      Nivo 23

00.00      Noćni program

Najava

Beograd za početnike 08.15 STB

Smiljana Popov otkriva nam tajne glavnog grada. Traga kako za izgubljenim vremenom za kojim uzdišemo tako i za onim boljim gradom koji bi Beograd mogao da postane.

 

RTV1

07.10      Vojvođanski olimpijci, sportski program

07.35      Najbolji svih vremena, dokumentarna serija

08.00      Letilist, crtani film

08.25      Dobro jutro, Lenjivci !, dečiji program

10.00      Vesti

10.05      Avanture Banetove Leteće gitare

10.30      Akademac

11.00      Bukvar pravoslavlja

11.30      Priče od kojih se raste

12.00      Vesti za osobe sa oštećenim sluhom

12.08      Signali, informativni program

13.00      Srcem kroz Srbiju

13.50      Art - erija, kulturni magazin

14.00      Čari ribolova, sportski program

14.30      Neka pesma kaže, zabavni program

15.22      Pas i poni, igrani film

17.00      TV dnevnik

17.30      Najbolji svih vremena

18.00      Odbrojavanje do Pariza

18.30      Vojvođanski olimpijci, sportski program

19.05      Vrata do vrata, igrana serija

19.34      Profesor i ludak, igrani film

21.34      Sa druge strane, zabavni program

22.00      Vojvođanski dnevnik

22.30      Moja priča, zabavni program

23.00      Čuveni filmski kompozitori -Filmska muzika - Rađanje filmske teme

23.46      Neka pesma kaže, zabavni program

00.38      Srcem kroz Srbiju

01.28      Akademac

Najava

Vrata do vrata 19.05 Pančevo

U zgradi koja se nalazi blizu nas žive komšije koje se razumeju, vole, podsmevaju, šale, plaču i smeju, udvaraju i zavide jedni drugima, tj. jednom rečju žive.

 

RTV Pančevo

07.05      Bugarske ruže

07.35      Makedonski ubavini

08.00      Po vašem izboru

10.10      Podvizi i podvižnici

10.30      Dok. program

12.10      Deca su ukras sveta

12.40      Vojvođanska događanja

13.00      KomNet TV mreža Srbije

14.00      Dok. program

15.40      Podvizi i podvižnici

16.40      Intervju

17.40      TV atelje

18.00      Serija

19.35      TV atelje

20.00      Dok. program

21.00      Kroz vihor vremena

21.30      Modni začin

22.40      Film

00.40      Vrata do vrata

Najava

Kroz vihor vremena  21.00 Pančevo

Priče o znamenitim ljudima, mecenama, junacima vremena u kom su živeli, a koji su svojim radom uticali na tok srpske istorije, ali i istorije sveta.

 

Happy

06.00      Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program

11.00      Prelo u našem sokaku

11.55      Vesti

12.00      Prelo u našem sokaku

12.45      Telemaster

13.00      Ženskaroš, serija

13.45      Sve za moju porodicu, igrana serija

14.45      Posle ručka - raspevana subota

17.20      Telemaster

18.00      Naslovna strana, kviz

18.35      Provodadžija

19.45      Aktuelnosti

23.00      Ženskaroš, serija

23.55      Sve za moju porodicu, igrana serija

01.00      Velika porodica, serija

01.55      Sudbine

02.30      Savetnik

Najava

Telemaster 17.20 HEPI

Informativna emisija svakodnevno obrađuje najvažnije političke i društvene vesti iz zemlje i sveta, kao i sportske i kulturne događaje.

 

SUPERSTAR

07.40      Besa, igrana serija

08.35      Besa, igrana serija

09.30      Besa, igrana serija

10.25      Besa, igrana serija

11.25      Besa, igrana serija

12.25      Savršena oluja, igrani film

14.40      Bornov identitet, igrani film

16.45      Bornova nadmoć, igrani film

18.45      Bornov ultimatum, igrani film

21.00      Toma, igrana serija

22.30      Pobesneli Maks, igrani film

00.10      Pobesneli Maks 2, igrani film

Najava

Pobesneli Maks 22.30 Superstar

Nakon nuklearnog rata svet je pretvoren u pustoš. Napuštenim putevima australijskih nedođija vladaju motorizovane bande koje žele da se dočepaju preostalog goriva.

 

Prva Plus

08.30      Istine i laži, igrana serija

10.15      Prijatelji, serija

11.00      Pogrešan čovek, serija

13.30      Skrivena kamera

13.45      Gorka osveta, igrana serija

16.00      Volt Dizni pre Mikija Mausa, igrani film

18.00      Fort Mekoj, igrani film

20.00      Karter i Džun, igrani film

22.00      Laži koje izgovaramo, igrani film

00.15      Kriminalne aktivnosti, film

 

Blic TV

08.45      Agro dan

09.10      Kalkanski krugovi, serija

10.00      Kalkanski krugovi, serija

11.05      Život u balansu

12.35      Neka ti je slatko

13.30      Naj od naj

13.45      Blic Fit

14.15      Čudesna panorama, film

16.00      Metar moga sela

16.30      Blic žena Studio

17.30      Keš taksi

18.15      Scena vikend

19.05      Boom kviz

20.00      Kraljev govor, igrani film

22.00      Stanlio i Olio, igrani film

 

UNA TV

10.30      Bela i Sebastijan: Avantura se nastavlja, film

12.05      Jedne letnje noći, igran serija

13.15      Put do zdravlja

13.55      To je život

14.30      Pas koji je voleo vozove, film

16.05      Čiji je naš?

18.00      Una dan

18.30      Jedno pitanje

19.35      Spajdermen: Povratak kući, igrani film

21.50      Džumandži: Sledeći nivo, igrani film

23.55      Spasi nas od zla, igrani film

 

HYPE TV

07.30      Mobil auto

08.00      Stem 011

08.30      CarCast sa Va Vanom - Paula Hublin

09.00      Aviondžije, igrana serija

11.30      Čudesna šuma, dugometražni crtani film

13.00      Ljubav je tamo gde se najmanje nadaš, film

15.00      Sada i ovde; gost - Jelena Trivan

17.00      Fantastična Braća Bejker, igrani film

19.00      Er Amerika, igrani film

21.00      Mačeta ubija, igrani film

23.00      Pretres, gost - Sandra Afrika

01.00      Aviondžije, serija

Najava

Pretres 23.00 HYPE TV

Voditelj Stefan Usiljanin okreće “naglavačke” karijere poznatih i podseća nas na ono šta je ta osoba bila nekad, a “pretres” se vrši na svim onim mestima i trenucima iz privatnog života i karijere, za koja su poznati mislili da su zaboravljena. Autor i voditelj: Stefan Usiljanin

 

Cinemania

09.25      Kokova, igrani film

12.00      Neboder, igrani film

14.25      Volter, igrani film

16.20      Staljinova smrt, igrani film

18.35      Kerol, igrani film

21.00      Roštilj, igrani film

23.00      Zlato i prah, igrani film

01.05      Mačeta, igrani film

03.20      Grad greha 2, američki igrani film

 

N. Geographic

12.00      Isušivanje okeana

14.00      Evropa odozgo

15.00      Napuštene građevine

19.00      Izgubljeni gradovi: Albert Lin

20.00      Izgubljeni gradovi

21.00      Latinska Amerika iz vazduha - Kompilacije

22.00      Zaštita raja: Priča o ostrvu Nijue

23.00      Ukleti brodovi Velikih jezera: Izgubljeni pod talasima

 

24 Kitchen

12.00      Džejmi Oliver: Godišnja doba

13.00      Ejnslina karipska kuhinja

15.00      Džejmi i Džimi u gastronomskom izazovu

16.00      Aleks Polici: Tajne Španije

17.00      Kroz Pariz sa Gijomom

18.00      Nina Babić: Moja francuska pekarica

19.00      Gurmanski voz: Džonatan Pang

20.00      Gurmanski voz

21.00      Farmerska radnja u Kotsvoldu

 

Star Movies

01.00      Pad crnog jastreba, igrani film

03.00      Fleš, igrana serija

04.00      Kralj komedije, igrani film

06.00      Karate Kid, igrani film

08.00      Dugo putovanje na Božić, igrani film

10.00      Klopka, igrani film

12.00      Dvestagodišnji čovek, igrani film

14.00      Božićni dogovor, igrani film

16.00      Nemoguća misija, igrani film

18.00      Nemoguća misija 2, igrani film

20.00      Italijanski posao, igrani film

22.00      Legenda o jeseni, igrani film

 

Star Life

06.45      Uvod u anatomiju

09.25      Svi vole Rejmonda

12.05      Omiljeni par

13.55      S ljubavlju, Viktor

14.20      Čikago u plamenu

16.10      Dobra nevolja

17.05      Uz Todovu pomoć

18.00      Vampirski dnevnici

20.00      Ponovo kod kuće, igrani film

22.10      Svi vole Rejmonda

23.30      Svi vole Rejmonda

22.10      Svi vole Rejmonda

23.30      Svi vole Rejmonda

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading