PROGRAMSKA ŠEMA za 05. jun
Foto: Promo/Schutterstock

RTS1

06.00    Vesti

06.05    Jutarnji program

08.00    Jutarnji dnevnik

08.30    Jutarnji program

11.00    Vesti

11.05    Bolji život, igrana serija

12.00    Dnevnik

13.00    Jedan dobar dan

14.30    U susret evropskom prvenstvu u fudbalu – Nemačka 2024

14.45    Građanin

15.15    Ovo je Srbija

16.00    Moj rođak sa sela, igrana serija

17.00    Dnevnik RT Vojvodina

17.20    Šta radite, bre

17.45    Beogradska hronika

18.25    Oko/Oko magazin

19.00    Slagalica

19.20    Vreme

19.30    Dnevnik

20.05    Moj rođak sa sela, igrana serija

21.05    Kralj Artur, film

23.10    Dnevnik

23.40    Kulturni dnevnik

23.55    Mornarički specijalci, serija

00.45    Jedan dobar dan

02.00    Vesti

02.05    U susret evropskom prvenstvu u fudbalu – Nemačka 2024.

02.20    Građanin

02.50    Kralj Artur, film

Najava

Kralj Artur 21.05 RTS1

Godine 400. n. e. Rimskom carstvu preti propast i većina rimskih trupa povlači se iz udaljenih kolonija, pa tako i Engleske. Uloge: Klajv Oven, Stiven Dilejn, Kajra Najtli.

 

RTS2

07.20    Koncert za dobro jutro

08.10    Slagalica, kviz

08.35    Datum

08.40    Verski kalendar

08.50    Lajmet, vesti na albanskom jeziku

09.00    Kukuriku šou

09.20    Raspevana slikovnica

09.25    Muke jednog lava

09.40    Uprirodi se

09.50    Dobro je, dobro je znati:…

10.20    Pravo na sutra

10.50    RTS ordinacija

11.45    22. gitar art festival: Koncert za gitaru i orkestar „Recuerdos de Belgrado“

13.10    Muke jednog lava

13.25    Uprirodi se

13.30    Savremeni profil mladih

14.00    Tajne internata za plemićke kćeri, serija

14.50    Mornarički specijalci, TV       serija

15.35    Ženski raj, serija

16.20    Čuvari muzičke tradicije: Narodni orkestar i Narodni ansambl RTS

17.20    Rodoslavci:

17.50    Bardovi teatra: Predrag Ejdus

18.50    Lajmet, vesti na albanskom jeziku

19.00    Tajne internata za plemićke kćeri, serija

20.00    Ženski raj, serija

20.55    Vaterpolo: Final four: Ferencvaroš – NBG 11. april, polufinale 2, prenos

22.15    Savremeni svetski pisci

22.55    Bunt

23.25    Tajna istorija Sjedinjenih Država, serija

00.30    Wine garden: Marko Luis

01.40    Lajmet, vesti na albanskom jeziku

01.50    RTS ordinacija

02.45    Rodoslavci

03.20    Vaterpolo: Final four: Ferencvaroš – NBG 11. april, polufinale 2

Najava

Tajna istorija Sjedinjenih Država 23.25 RTS1

Reditelj Oliver Stoun, koji je „specijalizovan“ za rušenje američkih mitova, snimio je 2012. godine dokumentarnu seriju „Tajna istorija Sjedinjenih Država“.

 

PINK

05.30      Novo jutro, jutarnji program

11.00      Praktična žena

12.00      Premijera, emisija

12.15      Ekskluzivno, emisija

12.30      Elita - uživo, rijaliti šou

13.00      Nacionalni dnevnik, informativni program

13.45      Elita - uživo, rijaliti šou

14.55      Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30      Oteta, igrana serija

16.45      Elita - uživo, rijaliti šou

18.30      Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30      Fatalna ljubav, igrana serija

20.15      Osveta, igrana serija

22.00      Zakopane tajne, igrana serija

23.00      Paparaco lov

00.00      Elita – pitanja gledalaca,  rijaliti šou

Najava

Fatalna ljubav 19.30 Pink

Kevser je odrasla u skromnom i siromašnom kraju, a kada se uda za bogatog sina porodice Kirimli, njen otac prekida svaki kontakt s njom jer ne odobrava taj brak.

 

PRVA

06.00      Lagalica

06.30      Ekskluziv

06.55      Jutro, jutarnji program

11.25      Lagalica

12.05      Igra sudbine, igrana serija

13.00      Vesti, informativni program

13.10      150 minuta

16.00      Izdaja, igrana serija

17.00      Ekskluziv

17.30      Pobednik, kviz

18.00      Vesti, informativni program

19.00      Urgentni centar, igrana serija

20.00      Igra sudbine, igrana serija

20.50      Radna akcija sa Tamarom

22.20      Ekskluziv - Night

23.20      Ekskluziv

23.45      Spasavaj se ko može, igrani film

01.50      Urgentni centar, igrana serija

02.40      Igra sudbine, igrana serija

03.20      Radna akcija sa Tamarom

Najava

Spasavaj se ko može 23.45 Prva

Kada nećaka detektiva Čana upadne u nevolje sa hongkonškom mafijom, on će morati da pronađe saveznika koji će mu pomoći da joj se spasi život.

 

B92

07.30      Štoperica, kviz

08.00      Crtani filmovi

10.00      Savršen recept

10.30      Želim da ti kažem

12.00      Vesti B92

12.30      Istine i laži, igrana serija

13.45      Štoperica, kviz

14.15      Kolo sreće, igrana serija

15.15      Mala supruga, igrana serija

16.00      Vesti B92, informativni program

16.30      B92 sportski pregled

17.00      Fokus

17.30      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

18.15      Štoperica, kviz

18.45      Vesti B92, informativni program

19.00      Ivanovi protiv Ivanovih, igrana serija

19.45      Dva i po muškarca, igrana serija

20.45      Vesti B92

21.00      Povratak Betmena, igrani film

23.45      B92 sportski pregled

00.00      Dva i po muškarca, igrana serija

Najava

Povratak Betmena 21.00 B92

Gotam ima novog neprijatelja! Pojavljuje se davno zaboravljeni Osvald Koblport „Pingvin“, i uz pomoć korumpiranog biznismena, kandiduje se za gradonačelnika.

 

Happy

04.00    Verski program

04.30    Rano jutro

05.15    Rano jutro / dečiji program

05.50    Vesti

06.00    Rano jutro

07.00    Bolja zemlja

08.00    Dobro jutro Srbijo

10.00    Srbija na dlanu

11.00    Prelo u našem sokaku

11.55    Vesti

12.00    Prelo u našem sokaku

12.45    Telemaster

13.00    Ženskaroš, igrana serija

13.45    Sve za moju porodicu, igrana serija

14.45    Posle ručka

17.20    Telemaster

18.00    Naslovna strana, kviz

18.35    Provodadžija

19.50    Aktuelnosti

23.00    Ženskaroš, igrana serija

23.55    Sve za moju porodicu, igrana serija

00.50    Velika porodica, igrana serija

01.50    Film

03.35    Provodadžija

Najava

Prelo u našem sokaku 14.45 HEPI

Sadržaj emisije čine nastupi raznovrsnih gostiju, kulturno-umetničkih društava, kao i segmenti u kojima se prikazuju razna mesta i običaji iz cele Srbije.

 

HYPE TV

07.30      City Hype

08.00      Male stvari - Mia Begović

09.00      Mobil auto

10.00      Dobro došli u Šits Krik, igrana serija

11.00      Dobar savet, igrani film

13.00      City Hype

13.30      Sa Vanjom u planine - Beljanica

14.00      Aviondžije, igrana serija

15.00      Behype the scenes - Partizanski film

16.00      Dobro došli u Šits Krik, igrana serija

17.00      Narodni heroj Ljiljan Vidić, igrani film

19.00      City Hype

19.30      Trač kuvanje - Džordži

20.00      Aviondžije, igrana serija

21.00      Pretres - Ava Karabatić

22.00      Senke, igrani film

01.00      Brak sa dve žene

02.00      City Hype

Najava

Pretres 21.00 HYPE TV

Voditelj Stefan Usiljanin okreće “naglavačke” karijere poznatih i podseća nas na ono šta je ta osoba bila nekad, a “pretres” se vrši na svim onim mestima i trenucima iz privatnog života i karijere, za koja su poznati mislili da su zaboravljena. Autor i voditelj: Stefan Usiljanin

 

RTV PANČEVO

07.00   Buđenje uz TV Pančevo

10.10   Podvizi i podvižnici

10.30   Dokumentarni program

12.10   Buna ziua!

12.40   Podvizi i podvižnici

13.00   Preporučujemo

13.35   Državni posao, igrana serija

14.00   Dokumentarni program

15.35   Agroinfo

16.00   Panorama Pančeva

17.40   Podvizi i podvižnici

18.00   Serija

19.00   Velike vesti

19.40   Lepota slovačkog jezika

20.00   Dokumentarni program

21.25   U centru pažnje

22.00   Velike vesti

22.40   Lice nacije

23.40   Preporučujemo

00.35   Žene iz mog sokaka

 

24 KITCHEN

12.00   David Skoko: Tradicionalno ali drugačije

13.00   Farmerska radnja u Kotsvoldu

14.00   Čupavi bajkeri idu na sever

15.00   Džejmi Oliver: Australijska kuhinja

17.00   Nešto slatko: Pavel Pavlov

18.00   Put začina: Šejn Delija

19.00   David Skoko: Tradicionalno ali drugačije

20.00   Čakova slobodna nedelja

 

STAR LIFE

10.10   Novi Amsterdam

11.05   Specijalizant

12.00   Otkriće veštica

12.55   Uz Todovu pomoć

13.50   Čikago u plamenu

14.45   Majka

15.15   Dobri doktor

17.05   Komšiluk u Los Anđelesu

19.00   Novi Amsterdam

20.00   Specijalizant

21.00   Otkriće veštica

22.00   Vatrogasna stanica 19

22.55   Čikago u plamenu

23.50   Dinastija

 

CINEMANIA

05.00   Usvajanje, igrani film

06.25   Fili Braun, igrani film

08.55   Mumini na rivijeri, animirani film

10.40   Mumini i zimske čarolije, animirani film

12.30   Bitanga s plaže, igrani film

14.35   Granica, igrani film

16.45   Čovek od poverenja, igrani film

18.55   Ljubav i čast, igrani film

21.00   Lanac osvete, igrani film

23.15   Glasovi, igrani film

01.25   Ulica benzina, igrani film

03.30   Kolonija, igrani film

 

SUPERSTAR

06.45   Besa, igrana serija

07.40   Besa, igrana serija

08.35   Laf u srcu, domaći film

10.15   Američka pita, igrani film

12.00   Betmen početak, igrani film

14.25   Nije nego, domaći film

16.05   Mister Bin, igrani film

17.45   Begunac, igrani film

20.00   Besa, igrana serija

21.00   Besa, igrana serija

22.00   Stražar, igrani film

00.00   Blejd 3, igrani film

 

PRVA PLUS

09.00   Radna akcija

10.00   Pogrešan čovek, serija

11.00   Posao, film

12.55   Prijatelji, serija

13.15   Istine i laži, igrana serija

14.00   Radna akcija

15.00   Skrivena kamera

15.30   Gonič 22, film

17.10   Pogrešan čovek, serija

18.20   Prijatelji, serija

19.00   Gorka osveta, igrana serija

20.00   Ovo je tvoja smrt, igrani film

22.00   Imitator, film

00.00   Narkos: Meksiko, serija

 

Blic TV

07.45   Jutro na Blic

10.00   Vesti

10.15   Jedini izlaz, igrana serija

11.10   Scena

11.30   Piroćanke

12.00   Vesti

12.15   Sportalica

12.20   Život bez filtera

12.40   Naj od naj

12.55   Ko dobija psa, igrani film

14.30   Blic dan

16.00   Vesti

16.15   Život u balansu

17.05   Kalkanski krugovi, igrana serija

18.00   Centralne vesti

18.30   Priče o Beogradu

18.35   Piroćanke

19.05   Srce za decu

19.40   Scena

20.05   Kalkanski krugovi, igrana serija

21.00   Jedini izlaz, igrana serija

22.00   Vrhovni zapovednik, igrani film

23.30   Ceca Šou

00.30   Scena

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading