PROGRAMSKA ŠEMA za 9. decembar
Foto: Promo/Schutterstock

RTS1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti, informativni program

10.45         Junaci našeg doba, domaća serija

12.00         Dnevnik, informativni program

13.00         Biće bolje, film

14.30         Građanin, emisija

15.00         Ovo je Srbija, emisija

15.54         Fudbal: SP: Četvrtfinale 1

17.50         Beogradska hronika, emisija

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik

19.57         Fudbal: SP: Četvrtfinale

21.55         Biser pustinje, sportski program

23.10         Dnevnik, informativni program

23.30         Kulturni dnevnik

23.45         Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

NAJAVA

15.00 Ovo je Srbija

Vesti iz prve ruke u kriznim situacijama, slike koje nikoga ne ostavljaju ravnodušnim, poziv da se pomogne onima kojima je pomoć najpotrebnija.

 

RTS2

10.25            Do detalja, emisija

11.00            Kuhinja moga kraja

12.00            Muz. program

13.00            Naučni program

13.30            Eko minijature, emisija

14.00            Internat za plemićke kćeri, serija

14.50            Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

15.50            Ženski raj 6, serija

16.30            Srbija na vezi

17.00            Dnevnik RT Vojvodina

17.35            Naučni program

18.30            Šta radite, bre

19.00            Internat za plemićke kćeri, serija

19.50            Okupirani bioskop, dok. film

21.25            Ženski raj 6, serija

22.10            Čas anatomije, emisija

22.55            Opšteobrazovni program

23.55            Neprirodno, film

NAJAVA

11.00 Kuhinja moga kraja

Tim emisije je proputovao Srbijom „uzduž i popreko“. Upoznaćete mnogo kreativnih sunarodnika koji su angažovani oko organizacije i pripreme.

 

PINK

05.30            Novo jutro, jutarnji program

11.00            Premijera, emisija

11.15            Ekskluzivno, emisija

11.30            Zadruga uživo, rijaliti program

13.00            Prvi nacionalni dnevnik, informativni program

13.30            Zadruga uživo, rijaliti program

14.55            Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30            Praktična žena, emisija

16.30            Zadruga uživo, rijaliti program

18.30            Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30            Zakletva, igrana serija

20.30            Fatalna ljubav, igrana serija

22.00            Zadruga - pitanja novinara

03.00            Zadruga uživo, rijaliti program

NAJAVA

19.30 Zakletva

Priča prati Rejhan, devojku koja je odrasla na selu, odgojena prema tradicionalnim načelima. Nakon smrti majke, Rejhanin život se potpuno neočekivano menja.

 

PRVA

06.00            Jutro, jutarnji program

10.00            U ritmu Katara, emisija

10.35            Ekskluziv, emisija

11.00            TV prodaja - Biostile

11.15            Sulejman Veličanstveni, igrana serija

13.00            Vesti

13.10            150 minuta, emisija

14.00            Vesti, informativni program

15.35            Od jutra do sutra, domaća serija

17.30            Ekskluziv, emisija

18.00            Vesti

18.45            Eksploziv, emisija

19.15            Andrija i Anđelka, domaća serija

20.00            Loto

20.10            Od jutra do sutra, domaća serija

22.00            Popadija, domaća serija

23.00            Pad Olimpa, igrani film

01.15            Biciklom kroz Srbiju, emisija

NAJAVA

20.00 Loto

Predstavlja numeričku igru na sreću sa tradicijom. Кljučna karakteristika igre je veliki džekpot, odnosno popularna Sedmica koja dostiže velike iznose.

 

B92

08.00            Crtani filmovi

11.45            TV prodaja - Biostile

12.00            Vesti B92

12.30            TV prodaja - Biostile

12.45            Pogrešan čovek, domaća serija

13.45            TV prodaja - Telestar

14.00            Kolo sreće, domaća serija

15.00            Prijatelji, serija

16.00            Vesti B92

16.30            B92 sportski pregled

17.00            Fokus, emisija

17.45            TV Čorba, emisija

18.15            Štoperica, kviz

18.45            Vesti B92

19.00            Aviondžije, domaća serija

19.45            Prijatelji, serija

20.45            Vesti B92

21.00            Duh u oklopu, igrani film

23.15            Vesti B92

23.45            B92 sportski pregled

24.00            Prijatelji, igrana serija

NAJAVA

14.00 Kolo sreće

Uzbudljiva priča u kojoj je glavna junakinja vredna i skromna žena koja se bori sa svim nedaćama koje nosi život samohrane majke dvoje odrasle dece.

 

STB

06.30            Jutro sa Sanjom

09.00            Vesti, informativni program

11.05            Vaše zdravlje, naša briga

11.20            Beograd za početnike, emisija

12.05            Otvoreni Balkan

13.05            Moja polisa

13.30            Telešop

14.00            Vesti u 2

14 30             Beogradske oaze

15.00            Arhiv B

16.00            Telešop

16.30            Open China

16.45            Vaše zdravlje, naša briga

17.00            Filmski progam

19.00            Vesti

19.30            Bez kompromisa sa Igorom Ćurčićem

21.00            Vesti u 9

21.30            Stil

22.00            Vaše zdravlje, naša briga

22.15            Dokumentarni program

22.30            Lady of Wine

23.10            Dokumentarni program

24.00            Noćni progam

NAJAVA

19.30 Bez kompromisa

Tokom 90 minuta gosti u studiju sučeljavaju mišljenja o najaktuelnijim temama u Beogradu i Srbiji.

 

RTV1

06.30            Dobro jutro, Vojvodino, jutarnji program

10.04            Paleta, emisija

11.05            Presija, inf. program

12.22            Dečiji program

12.37            Obrazovni program

13.32            Emisija iz kulture

14.05            Dodati život godinama

14.30            Putevi nade

15.00            Agrodnevnik

15.30            Dokumentarni program

16.00            Informativni program

16.30            Sportska Vojvodina

17.00            TV dnevnik

17.20            Inf. program

19.30            TV dnevnik

20.05            Signali, inf. program

21.00            5kazanje, zab. program

22.00            Vojvođanski dnevnik

22.58            Za trpezom naših suseda, dok. serija

23.50            Sportska Vojvodina

NAJAVA

22.58 Za trpezom naših suseda

Kulinarsko blago ljudi koji lokalnu gastronomiju poznaju najbolje predstavljaju svoje specijalitete u različitim regionima kroz svakodnevni život.

 

RTV Pančevo

07.00         Buđenje uz TV Pančevo

10.15         Zdrav i prav (r)

11.00         TV prodaja - Biostile

12.15         Iz naših krajeva

13.00         Vrata do vrata

13.30         Državni posao

14.15         Vojvođanska događanja

15.00         TV prodaja - Biostile

16.00         Pančevačko popodne

17.30         Sportske igre mladih

18.00         Vojnici, serija

19.00         Velike vesti

19.30         Makedonski ubavini

20.00         Moda stil

20.30         Bezbednost na prvom mestu

21.00         Vrata do vrata

21.30         Državni posao

22.00         Velike vesti

22.30         Preporučujemo

23.00         Vrata do vrata

23.30         Državni posao

24.00         Zdrav i prav (r)

NAJAVA

21.30 Državni posao

Radnja se odvija u kancelariji arhivskog i žalbenog odeljenja nepostojeće državne firme. Đorđe Čvarkov, Dragan Torbica i Boškić rade u istoj kancelariji.

 

Happy

24.00         Glamur, emisija

00.41         Specijal, emisija

02.29         Posle ručka, emisija

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.45         Vesti, informativni program

05.55         Vikend jutro, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.20         Naslovna strana, kviz

18.54         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

22.30         Poželi pesmu, muzički program

NAJAVA

19.50 Aktuelnosti

Analize, komentari, stavovi i kritike gorućih svetskih i domaćih pitanja i događaja će vas prikovati za male ekrane i ostaviti bez daha.

 

SUPERSTAR

06.25            Klan, domaća igrana serija

07.25            Klan, domaća igrana serija

08.30            Razvod na određeno vreme, domaći igrani film

10.05            Dani grmljavine, strani igrani film

12.00            Na ivici divljine, strani igrani film

14.15            Nije lako sa muškarcima, domaći igrani film

16.00            Jesen u Njujorku, strani igrani film

17.50            K2, strani igrani film

19.50            Klan, domaća igrana serija

21.00            Klan, domaća igrana serija

22.05            Komandos, strani igrani film

23.45            Duhovi u nama, strani igrani film

NAJAVA

19.50 Klan

Motivisani novcem i prestižom, Šok i Paša usavršavaju novi poslovni model u čemu im, silom ili milom, pomažu njihovi saučesnici iz raznih oblasti.

 

Prva Plus

09.15         Prijatelji, serija

10.00         Mafijaš na terapiji, film

12.15         Narkos, serija

13.00         Tate, serija

13.45         Bolnica nade, serija

14.30         Najsmešniji kućni video

15.00         Idioti budućnosti, film

17.00         Prijatelji, serija

18.00         Narkos, serija

19.00         Most, serija

20.00         Devojka iz Džersija, film

22.00         Gospoda Bronko, film

 

Red TV

07.00         Ne gledam ti ja to

11.30         Hoću da kažem

11.45         NištaGram

12.00         Whatzuuuuup

12.15         Rap & Roll

12.35         Strah je ključ, film

14.16         Agencija za SIS

14.38         Whatzuuuuup

14.53         Hoću da kažem

15.30         San letnje noći, film

17.30         Bivša, film

19.03         Rap & Roll

20.00         Pitam za druga

23.00         Bajke iz podzemlja

24.00         Mendi, film

 

RTS3

16.01         Кulturni centar

16.58         Zagonetni slučajevi dr Blejka, serija

17.58         U klinču, domaća serija

18.54         TV Beograd nekad i sad

19.30         Dnevnik 2 na znakovnom jeziku

20.05         Umetničko razgibavanje

20.10         Zvuk Njujorka

20.55         Normalni ljudi, serija

21.50         Vesti iz kulture

22.00         Mira Adanja Polak - Ekskluzivno

22.45         Film

 

24 kitchen

13.00         Čakov svet

14.00         Ejsnlijeva hrana za dobro...

15.00         Džejmijevi laki božićni...

16.00         Gurman iz Makaa

16.30         Prijatno

17.00         Rudolfova prva pomoć...

17.30         Rudolfova pekara

18.00         Svakodnevna kuhinja

19.00         Karsu

19.30         Umetnost ukusa

20.00         Gordon, Đino i Fred na putovanju

21.00         Džejmijevi laki božićni...

 

Cinemania

08.15         Marko Makako, igrani film

10.00         Fahim, film

12.15         Sinonimi, film

14.45         Ludiranje, igrani film

16.45         Moja Zoi, igrani film

18.55         Džulijet, igrani film

21.00         Dobročinitelj, igrani film

23.00         Kerol, film

01.25         Probadanje, igrani film

03.15         Izgubljeno drvo, igrani film

04.40         Barbara, film

 

N. Geographic

11.05         Uspon mašina

12.00         Nacističke megastrukture

13.00         Avionske nesreće

14.00         Ćorkirani u inostranstvu

14.50         Fabrika hrane

16.00         Spasavanje sa...

17.00         Primitivni opstanak

18.00         Auto SOS

19.00         Fabrika hrane

20.00         U divljini sa Berom Grilsom

21.00         Megaproizvodnja

22.00         Napuštene građevine

 

Discovery

09.00         Odbačeno i zatrpano

09.30         Zaboravljeni prtljag na aukciji

10.00         Zlato Beringovog mora

11.00         Lovac na starine

12.00         Trgovci automobilima

13.00         Spasavanje imanja

17.00         Lovac na starine

18.00         Kako se pravi

19.00         Trgovci automobilima

20.00         Opasan lov

22.00         Ekspedicija u nepoznato

23.00         Opasan lov

 

Fox Movies

01.20         Nameštaljka, film

02.55         Majk i Moli, serija

03.15         Majk i Moli, serija

06.00         4 banke, a nevin

08.10         Važno je zvati se Ernest

10.05         Opasne devojke, igrani film

12.05         Roboti, film

13.50         Dobri Nemac

15.55         Igra sudbine

17.50         Policajac iz vrtića

20.00         Majk i Moli

20.30         Majk i Moli

21.00         Dž. F. K., film

 

Fox Life

07.35         Šapat duhova

09.15         Veliki skok

10.10         Čikaška hitna pomoć

11.05         Novi Amsterdam

12.00         Sloboda za Vilija 2

13.50         Uvod u anatomiju

14.50         Samohrani roditelji

15.15         Kako sam upoznao...

17.05         Očajne domaćice

19.00         Čikaška hitna pomoć

20.00         Novi Amsterdam

21.00         Razum i osećajnost

23.50         Uvod u anatomiju

 

Komentari (0)

Loading