PROGRAMSKA ŠEMA za 7. decembar
Schutterstock

RTS 1

06.05         Jutarnji program

08.00         Jutarnji dnevnik

09.00         Vesti, informativni program

11.00         Junaci našeg doba, domaća serija

12.00         Dnevnik

13.00         Više od igre, film

14.55         Građanin, emisija

15.20         Ovo je Srbija, emisija

16.05         Radio Mileva, domaća serija

17.00         Dnevnik RT Vojvodina

17.20         Šta radite, bre

17.45         Beogradska hronika, emisija

18.25         Oko/Oko magazin, emisija

19.00         Slagalica, kviz

19.30         Dnevnik

20.05         Radio Mileva, domaća igrana serija

20.50         Muzički derbi, zabavni program

22.10         Nema zemlje za starce, film

00.15         Dnevnik

NAJAVA

20.05 Radio Mileva

Komedija prati svakodnevicu Mileve, Natalije i Sonje, tri generacije porodice Majstorović koje žive zajedno. Mileva je glava kuće, sve zna, sve ume i u sve se razume.

 

RTS 2

09.00         Program za decu

09.35         Školski program

10.05         Naučni program

10.35         Dok. program

11.05         RTS ordinacija, emisija

12.00         Muzički program

13.00         Školski program

13.30         Opšteobrazovni program

14.00         Internat za plemićke kćeri, serija

14.50         Zagonetni slučajevi dr Blejka 5, serija

15.45         Ženski raj 6, serija

16.30         Muzički program

17.45         Dok. program

19.00         Internat za plemićke kćeri, serija

19.55         Pina, dok. film

21.40         Ženski raj 6, serija

22.25         Kulturni centar, emisija

23.15         Bunt, muz. program

23.45         Normalni ljudi, serija

NAJAVA

23.15 Bunt

Bunt je u 6. emisiji 20. ciklusa ugostio i brojne muzičke goste. Biće najava novog izdanja muzičkog festivalu BARF s kojim Bunt rok festival sarađuje.

 

PINK

05.30         Novo jutro, jutarnji program

11.00         Premijera, emisija

11.15         Ekskluzivno, emisija

11.30         Zadruga uživo, rijaliti program

13.00         Prvi nacionalni dnevnik

13.30         Zadruga uživo, rijaliti program

14.55         Nacionalni dnevnik

15.30         Praktična žena, emisija

16.30         Zadruga uživo, rijaliti program

18.30         Nacionalni dnevnik

19.30         Zakletva, igrana serija

20.30         Fatalna ljubav, igrana serija

22.00         Paparazzo lov, emisija

23.00         DNK, emisija

24.00         Zadruga - pitanja gledalaca, rijaliti program

03.00         Zadruga uživo, rijaliti program

NAJAVA

23.00 DNK

Voditeljka Natalija Simović nastavlja da obilazi našu zemlju i utvrđuje podudarnost u slučaju sumnje u roditeljstvo, najtačnijom i najpreciznijom DNK metodom.

 

PRVA

06.00         Jutro, jutarnji program

10.00         U ritmu Katara, emisija

10.35         Ekskluziv, emisija

11.00         TV prodaja - Biostile

11.15         Sulejman Veličanstveni, serija

13.00         Vesti

13.10         150 minuta, emisija

15.35         Od jutra do sutra, domaća serija

17.30         Ekskluziv, emisija

18.00         Vesti

18.45         Eksploziv, emisija

19.15         Andrija i Anđelka, domaća serija

20.00         Od jutra do sutra, domaća serija

22.00         Urgentni centar, domaća serija

23.00         Ekskluziv, emisija

23.30         Noći u Rodanteu, film

NAJAVA

23.30 Noći u Rodanteu

Adrijana mora da promeni čitav život pošto je suprug napusti zbog mlađe žene. Zato odlazi u mali priobalni grad Rodante, u Severnoj Karolini.

 

B92

08.00         Crtani filmovi

11.45         TV prodaja - Biostile

12.00         Vesti B92

12.30         TV prodaja - Biostile

12.45         Pogrešan čovek, domaća igrana serija

13.45         TV prodaja - Telestar

14.00         Kolo sreće, domaća igrana serija

15.00         Prijatelji, igrana serija

16.00         Vesti B92

16.30         B92 sportski pregled

17.00         Fokus, emisija

17.45         TV Čorba, emisija

18.15         Štoperica, kviz

18.45         Vesti B92

19.00         Aviondžije, domaća igrana serija

19.45         Prijatelji, serija

20.45         Vesti B92

21.00         Oteta, film

23.00         Vesti B92

23.45         B92 sportski pregled

24.00         Prijatelji, serija

NAJAVA

21.00 Oteta

Vil je lopov koji je poslat u zatvor nakon što je prevaren u pljački. Izlazi iz zatvora spreman da ostavi kriminal iza sebe i izgradi odnos sa kćerkom.

 

Happy

24.00         Glamur, emisija

00.39         Muzički specijal, emisija

02.31         Posle ručka, emisija

04.30         Rano jutro, jutarnji program

05.45         Vesti, informativni program

05.55         Dobro jutro, Srbijo, jutarnji program

11.40         TV prodaja - Biostile

11.55         Vesti, informativni program

12.00         Aktuelnosti, emisija

14.30         Telemaster, informativni program

14.50         Posle ručka, emisija

17.20         Telemaster, informativni program

18.24         Naslovna strana, kviz

18.54         Provodadžija, emisija

19.50         Aktuelnosti, emisija

21.50         Kafanska noć

22.30         Muzički specijal, emisija

NAJAVA

18.24 Naslovna strana

U kvizu učestvuju dvoje takmičara, koji zajedno sa voditeljskim tandemom prolaze, kroz sedam igara. Učesnici će znanje oprobati u različitim oblastima.

 

RTV PANČEVO

07.00       Buđenje uz TV Pančevo

10.15       Žene iz mog sokaka

12.15       Buna ziua!

14.15       Vojvođanska događanja

16.00       Pančevačko popodne

17.30       Modni začin, emisija

18.00       Murdokove misterije, serija

19.00       Velike vesti

19.30       Lepota slovačkog jezika

20.00       Lice nacije, emisija

22.00       Velike vesti

22.30       Preporučujemo

 

24 KITCHEN

13.00                       Lukin glavni sastojak

14.00                       Ejnslijeva božićna hrana za…

15.00                       Božić sa Džejmijem

16.00                       Gurman iz Makaa

16.30                       Prijatno

17.00                       Rudolfova prva pomoć…

17.30                       Rudolfova pekara

18.00                       Omiljena jela

19.00                       Karsu

19.30                       Umetnost ukusa

20.00                       Gordon, Đino i Fred…

21.00                       Božić sa Džejmijem

 

FOX LIFE

10.10   Čikaška hitna pomoć

11.05   Novi Amsterdam

12.00   Božićna lista želja

13.50   Uvod u anatomiju

14.50   Samohrani roditelji

15.15   Kako sam upoznao…

17.05   Očajne domaćice

19.00   Čikaška hitna pomoć

20.00   Novi Amsterdam

21.00   Priča o psima i venčanjima, film

22.55   Uvod u anatomiju

23.50   Veliki skok

 

CINEMANIA

07.45   Moja žirafa, film

09.30   Piksiji mali vilenjaci

11.15   Crni pas, film

13.10   Mesečeve planine, igrani film

15.55   Auto-put broj 60, igrani film

18.20   Ratno ostrvo, igrani film

21.00   Božje dete, igrani film

23.10   Najbolje od njih, film

01.35   Boja života, igrani film

03.50   Incident, igrani film

 

SUPERSTAR

06.25   Klan, domaća serija

08.25   Rad na određeno vreme, domaći film

10.05   Surovi ugovor, film

12.00   Usijane glave, film

13.35   Moj tata na određeno vreme, domaći film

15.10   Iskonski strah, film

17.25   Beli ambis, film

19.55   Klan, domaća serija

22.05   Likvidator, igrani film

00.05   Prevodilac, igrani film

 

PRVA PLUS

08.30   Bolnica nade

09.15   Prijatelji

10.00   Posao: Poslednja misija, film

12.15   Narkos, serija

13.00   Tate, serija

13.45   Bolnica nade

14.30   Najsmešniji kućni video

15.00   Pucači, film

17.00   Prijatelji, serija

18.00   Narkos, serija

19.00   Most, serija

20.00   Porodica na okupu, film

22.00   Ludi grad, film

 

FOX MOVIES

00.45   Besmrtnici

02.45   Majk i Moli

03.10   Majk i Moli

06.00   Šta muškarci žele

08.15   Tri pametnjakovića

10.05   A kad brak nije lak

12.15   Uhvati ritam

14.15   XXX 2

16.15   Važno je zvati se Ernest

18.05   Opasne devojke

20.00   Majk i Moli

20.30   Majk i Moli

21.00   xXx - Povratak Zendera Kejdža

23.10   Jecaji sunca

Komentari (0)

Loading