BEJL U SUZAMA Iran šokirao Vels, dva gola pala u nadoknadi

Fudbal je čudna igra, nekad ti se vrati, nekad ne... Ovoga puta Irancima se vratilo, i to kako.

Tokom celog meča su bili bolji rival, napadali su, pogađali stative dok je Vels statirao. A onda pravada je zadovoljena tek u zaustavnom vremenu.

Sa dva gola u osmom i 11. minutu nadoknade Vels je ostavljen u suzama. Geret Bejl se gotovo nije ni video, a šansa da njegov tim prođe dalje meri se u promilima.

Prvi gol za Iran dao je Češmi, dok je drugi put mrežu pogodio Rezajan.

Vels je ostao sa igrače manje jer je zbog divljačkog starta golman Henesi isključen.

Vels - Iran 0:2 (0:0)

Sastavi:

Vels: Henesi – Mefam, Rodon, Dejvis – Roberts, Ampadu, Remzi, Vilijams – Vilson, Mur, Bejl.

Iran: Hoseini – Rezajan, Puraligandži, Hoseini, Mohamadi – Golizade, Nurolahi, Ezatolahi, Hajsafi – Azmun, Taremi.

Drugo poluvreme:

90+13 - KRAJ!

90+11 - GOOOOLLLL - sevnula je kontra! Ean je pogodio za 0:2.

90+8 - GOOOLLLLL - Iran je pogodio! Strečac ke Češmi.

90. minut  - Sudija je meč produžio 9 minuta.

86. minut - VAR je uradio svoje! Henesi je ipak dobio crveni karton.

84. minut - Au, kakav potez! Henesi je razneo igrača Irana, dobio je samo žuti karton.

84. minut - Prvi pokušaj Velsa, šut sa distance, ali nema gola.

79. minut - Sve je više oštrih duela na ovom meču. Sudija polako gubi konce.

73. minut - Nova velika šansa za Iran, Nurolahi šutira, Henesi je na mestu.

62. minut - Vels skoro da ne može da dođe do daha. Ne mogu da napadnu rivala.

52. minut -  Au... Iran je u roku od svega nekoliko sekundi pogodio dve stative. Mnogo sreće ja imao Vels.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme:

45.+5. minut - Kraj prvog poluvremena.

45+4. minut - Tukao je jedan igrač Irana, ali je Henesi na mestu.

45. minut - Sudija je prvo poluvreme produžio za četiri minuta.

42. minut - Hosini lako dolazi do lopte posle kornera.

31. minut - Ubacio je Remzi loptu, ali njegov "slobodnjak" bio je baš loše izveden.

POTRESNO Iranci naterani da pevaju himnu, ljudi se guše u suzama i zvižde (VIDEO)

23. minut - Azmun šutira glavom, nije uspeo da pogodi mrežu.

15. minut - Iran je postigao gol, posle velike greške na sredini terena mrežu je zatresao Golizade, ali je pogodak poništen posle provere. Bio je čist ofsajd.

8. minut - Oba tima su lagano ušla u susret.

1. minut - Utakmica je počela

10.46 - Svet fudbala očekuje da na ovom meču Gret Bejl eksplodira.