PIKSI NA VELIKI MUKAMA Mundijal se bliži, mladi Joveljić briljira u Americi, šta će biti sa Jovićem?

Naravno, pozivanje Aleksandra Mitrovića i Dušana Vlahovića se ne dovodi u pitanje, ali forma Dejana Joveljića ove sezone mogla bi da zabrine ostale napadače, pre svega Luku Jovića.

Fudbaler LA Galaksija ponovo je bio strelac za svoj tim, ovoga puta u porazu od gradskog rivala LAFC-a rezultatom 3:2, što je značilo i eliminaciju iz plejofa.

ČOVEK OD ČELIKA Mitrović još jednom blistao u pobedi Fulama, a onda došao na intervju u nesvakidašnjem izdanju (FOTO)

Ponovo je Joveljić ušao u igru sa klupe i to u 84. minutu, bio mu je potreban samo jedan minut da posle lepog prijema na ivici kaznenog prostora pošalje sjajan udarac u dalji ugao nemoćnog golmana.

Bio je pogodak za izjednačenje, ali je LAFC uspeo da u trećem minutu nadoknade vremena postigne pobedonosni gol zahvaljujući Arangu koji ga je poslao u polufinale plejofa MLS lige.

Joveljić je tako sezonu završio sa 15 golova i tri asistencije na 38 nastupa, ali kako je uglavnom ulazio sa klupe, gol je u proseku postizao na svakih 85 minuta.