UHAPŠEN VOZAČ AUTOBUSA KOJI JE DANAS UBIO DEVOJČICU U ZEMUNU Veruje se da je prošao na crveno
- Postoje osnovi sumnje da je M.T. upravljajući autobusom prošao na raskrsnici na crveno svetlo za vozila i na pešačkom prelazu udario devojčicu (16) koja je prelazila sa majkom pešački prelaz, dok joj je na semaforu bilo zeleno svetlo za pešake. Devojčica je usled povreda preminula na licu mesta - saopšteno je iz tužilaštva.
Foto: Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Vladimir Marković
Pogledaj galeriju
Nakon toga, kako se sumnja, autobus je prešao u suprotnu traku i udario tri vozila koja su se nalazila na semaforu, a zatim je udario u stambeni objekat gde se zaustavio.
Jedna putnica iz autobusa zadobila je lake telesne povrede.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (3)
Srki
28.08.2025 20:29
Mnogo je takvih vozača u GSP_u. Policija ih ne dira oni divljaju.
Kila
28.08.2025 20:52
Bilo bi mi žao da je vozac iz Azije, punonih ima u gradu, rade svasta od poslova i voze i autobuse, jadnicak, ne poznaje nase ulice, a dosao da zaradi za porodicu. Strasno je sto je poginula devojcica, bas strašno.
Zoran Pesic
28.08.2025 21:04
Ko sve vozi autobuse. Daleko bilo. Bog dusu da prosti detetu. Roditeljima iskreno saucesce.