"NIKADA NI KAP ALKOHOLA NIJE POPIO! VEROVATNO MU JE POZLILO" Poznato ko je vozač iz Kikinde koji je izgoreo za volanom
R. B. (33) iz Bočara kod Kikinde nastradao je juče na putu Kikinda - Novo Miloševo kada se automobilom zakucao u drvo i izgoreo. Policiju i vatrogasce je šokirao jeziv prizor jer su zatekli ugljrnisano telo vozača i automobil potpuno uništen u požaru.
Kako Alo! saznaje, nastradalog mladića život nije mazio.

Auto nastradalog, Foto Miroslava Obadić
- Težak život je vodio kao dete i tinejdžer. Bio je vredan, završio je školu, radio je u Naftagasu, a živeo je u Zrenjaninu. U poslednje vreme je vozio kamion. Nije nikad bio problematičan. Nije pio niti pušio. Bio je povučen, nije imao puno društva - kaže naš izvor blizak istrazi.
- Ne zna se da li je automobil u kojem je nastradao njegov. Utvrđuje se da li je zaspao ili mu je srce iznenada otkazalo - navodi naš sagovornik.
Miroslava Obadić
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)