Uprkos naporima spasilačkih timova, osam ljudi je izgubilo živote u stravičnoj nesreći koja se dogodila tokom urušavanja konstrukcije železničke stanice u Novom Sadu. Zbog ovog tragičnog događaja, predsednik vlade Miloš Vučević proglasio je sutra, 2. novembar, Dan žalosti.
Nakon urušavanja nadstrešnice zgrade Železničke stanice Novi Sad, spasilački timovi su hitno reagovali i iz ruševina izvukli osam tela. Među izvučenima nalazila se i devojčica čije je dramatično spasavanje privuklo pažnju javnosti.
Nakon tragedije, javnost je potresena, a reakcije ne izostaju. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić se oglasio povodom ove nesreće, izražavajući saučešće porodicama stradalih. Takođe, objavljen je i snimak nesreće na Železničkoj stanici Novi Sad, pružajući uvid u razmere ovog tragičnog događaja.
Crna hronika
SUTRA DAN ŽALOSTI Zbog strašne tragedije u Novom Sadu Vlada donela odluku, evo kada stupa na snagu
Tragedija na Železničkoj stanici Novi Sad: Dan žalosti proglašen za sutra
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Možda vas zanima
Najnovije
Crna hronika
Najčitanije
Dnevni horoskop
Vremenska prognoza
Galerije
Kursna lista
| Valuta | Buying (RSD) | Middle (RSD) | Selling (RSD) | |
|---|---|---|---|---|
| EUR | 116,99 | 117,35 | 117,7 | |
| USD | 101,25 | 101,55 | 101,86 | |
| CAD | 72,54 | 72,75 | 72,97 | |
| AUD | 71,51 | 71,73 | 71,94 | |
| GBP | 136,58 | 136,99 | 137,4 | |
| CHF | 125,13 | 125,5 | 125,88 |
Anketa
Da li se pridržavate posta?
Komentari (4)