Podsetimo, nakon što se snimak nasilnog ponašanja pojavio na društvenim mrežama, policijski inspektori sa Voždovca su identifikovali nasilnika koji je uhapšen u saradnji sa Interventnom jedinicom.

Box: YouTube video

 

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin još jednom je poručio da ni jedan vid nasilja u Srbiji neće biti tolerisan, a posebno ne onaj prema ženama i deci.

- U Srbiji nasilje nije dozvoljeno i kao što vidite, svaki ološ koji reši da tuče ženu ili dete biće uhapšen i kažnjen - istakao je ministar Vulin i pozvao žrtve nasilja da nasilnike odmah prijave policiji, ali je, takođe, pozvao sve građane da, ukoliko vide ili primete da se nasilje dešava prvo obaveste policiju.

Box: Image
 

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu zbog postojanja sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje, biti priveden Drugom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.