Crnogorska policija
Foto: Alo/Foto: Crnogorska policja

Službenici policije uhapsili su Nikšićanina B. Ž. (19) zbog sumnje da je namerno izazvao saobraćajnu nezgodu i čekićem napao žensku osobu koja se nalazila u drugom vozilu, saopšteno je iz Uprave policije.

Navodi se da su građani danas, oko 14 časova i 20 minuta, prijavili policiji da je u ulici 6. crnogorske brigade u Nikšiću došlo do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovala dva vozila.

Takođe je prijavljeno da je nepoznati muškarac, koji je upravljao vozilom marke Mercedes, nikšićkih registarskih oznaka, izašao iz automobila i podesnim sredstvom napao osobu u drugom vozilu, navodi se u saopštenju.

Iz policije su saopštili da su njihovi službenici, brzom intervencijom na licu mesta, pronašli vozilo, zaustavili ga i doveli osobu identifikovanu kao B. Ž. u službene prostorije.

Pregledom vozila, policija je kod B. Ž. pronašla čekić koji je, kako se sumnja, korišćen prilikom napada.

Od B. Ž. je prikupljena izjava o okolnostima događaja, dok su lekari zbrinuli oštećenu, kojoj su konstatovane lake telesne povrede.

Policija je saopštila da su, radi daljih provera, od B. Ž. oduzeti vozilo i pronađeni čekić. 

Sa događajem je upoznat državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, koji se nakon uvida u spise predmeta izjasnio da se radi o krivičnom delu nasilničko ponašanje i naložio hapšenje osumnjičenog B. Ž.

(Alo/Dan)
BONUS VIDEO: 

 

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading