NIJE MOGAO DA SE POMIRI SA TIM DA GA JE VIOLETA OSTAVILA, PA JE UBO NOŽEM ČAK 39 PUTA PO TELU Tragedija u Koceljevi ledi krv u žilama!
Dušan Petronijević (36) iz Koceljeve osuđen je pre nekoliko godina na 40 godina robije za svirepo ubistvo bivše devojke Violete Jošić koja je tada imala samo 19 godina! Devojku je izbo nasmrt čak 39. puta, a onda još na sve to pomagao njenom ocu da je odvedu u Hitnu pomoć, kao da se ništa nije dogodilo!
Stravično ubistvo, koje je potreslo Srbiju, dogodilo se 13. oktobra 2019. u selu Batalage u Violetinoj porodičnoj kući. Zločin se dogodio nakon što su Violeta i Dušan raskinuli sa čime on nije mogao da se pomiri. Violeta se vraćala iz treće smene na poslu, a krvnik ju je sačekao kod njene kuće tražeći da se pomire. Kada su ušli unutra izbo je nožem 39. puta, odmah s vrata, od čega su 29 bila samo po vratu, glavi i leđima.
Porodica Jošić neutešna je zbog gubitka Violete.
- Pa teško mi je mnogo! Nikada ne možeš to da zaboraviš! Sada je 13. oktobra bila Violetina godišnjica, izašli smo na groblje. Sada sam dobio malu ćerkicu, mnogo mi znači to! Bude mi lakše i lepše nekako - kazao je ranije za Alo! Violetin otac Dragiša Jošić, a na pitanje da li ga je neko kontaktirao ikada iz porodice osuđenog Dušana Petronijevića.
Društvene mreže
- Nije niko, a i skoro nikoga nisam ni video! Često prolazim pored njihove kuće. Inače, ovako ni ne znam šta se dešava kod njih, vodimo svoj život, ne znam čak ni u kom se zatvoru nalazi. Ne volim da toliko razmišljam o tome, ali mi je drago kada neko pozove i seti se Violete. Viđam Violetine drugarice i danas sam ih nekoliko video. Bude teško! Pogotovo ako su to najbliže drugarice iz škole. Violetina baka se drži nekako, a uskoro će na operaciju lošeg je zdravlja - kazao je tada neutešni otac za Alo!
Podsetimo, kada je Dušan izbo nesrećnu devojku, njena maćeha i otac su dotrčali u sobu i odvezli je kolima u ambulantu. Da sve bude monstruoznije Dušan je, kao da se ništa nije dogodilo, krenuo sa njima i sedeo u kolima ne ispuštajući nož iz ruku. Kada su stigli do ambulante, Dušan je izašao iz automobila i otišao kući. Nesrećnoj Violeti nije bilo spasa. Sa Dušanom je bila u vezi oko godinu i po dana, a nekoliko dana pre zločina su raskinuli.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)