DOŠLA S MUŽEM DA RUČA U RESTORANU PA NASTRADALA Preminula žena nakon pucnjave!
Nije izdržala! Žena D. V. (51) koja je ranjena u pucnjavi u Višnjičkoj banji dok je ručala sa suprugom u restoranu, uprkos borbi lekara, preminula je! Pored nje u stravičnom obračunu povrede su zadobile još četiri osobe, među kojima je i njen suprug O. A. (59)!
Kako smo ranije pisali, do zločina je došlo u utorak oko 14.20 sati u restoranu na Slanačkom putu, a u pucnjavi su slučajno pogođeni D. V. i njen suprug O. A., kao i još jedna žena Lj. M. (42), dok su mladići N. N. (33) i D. L. (29) bili navodno prava meta napadača. Do napada je došlo kada su se trojica muškaraca dovezla belim kombijem, a zatim ušla u restoran. Napadači su pre pucnjave mirno sedeli za stolom s mladićima N. N. i D. L., koji su posle takođe ranjeni.
Printscreen/YT/Novosti
- N. N. i D. L. su pili kafu sami, a jednom trenutku se pojavio beli kombi i iz njega su izašla trojica muškaraca i sela sa njima za sto. Normalno su razgovarali neko vreme, da bi na kraju došlo do svađe i potezanja pištolja. Ispaljeno je oko osam metaka, a trojica iz kombija su munjevito pobegla s lica mesta, ostavivši u bašti restorana petoro ranjenih. U lokalu je nađen i jedan pištolj iz kog se pucalo - objašnjava izvor za Alo!.
Među povređenima je upravo bila D. V., koja najpre nije davala znake života, ali su lekari uspeli u bolnici da je ožive i stabilizuju. Međutim, njeno stanje je bilo jako kritično sve vreme.
- Danima se borila, ali je nažalost preminula. Zadobila je teške povrede od kojih je bilo teško oporaviti se - navodi izvor.
Prema pisanju medija, ona je ranije živela u inostranstvu.
- Ona je bila predivna osoba, borila se za svoju decu, da ih izvede na pravi put. Dugo je živela u inostranstvu, ali se u nekom trenutku vratila u Srbiju. Jako vredna i poštena žena, ovo što se dogodilo nas je sve pogodilo. Znamo da su lekari iz Urgentnog centra dali sve od sebe da je spasu, ali nažalost povrede su bile jezive - kaže izvor Kurira.
Njen suprug je zadobio povrede noge, ali je stabilno i pušten je na kućno lečenje.
Inače, Lazaru Markoviću zvanom Lucifer određen je pritvor do 30 dana zbog sumnje da je izvršio krivično delo - teško ubistvo u pokušaju sa pomaganjem u pomenutoj pucnjavi. Marinković je uhapšen zbog sumnje da je učestvovao u tuči koja je prethodila pucnjavi u kafiću. Navodno je on bio jedan od muškaraca koji je sedeo sa dve žrtve, a zatim je ispao haos. Inače, još se traga i za Luciferovim bratom zbog sumnje da je takođe učestvovao u incidentu.
N. N. (33) i D. L. (29) koji su ranjeni i sami su osumnjičeni za pucnjavu, ali će biti saslušani nakon što se oporave.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)