NAPAD U BRATUNCU Državljanin Srbije uhapšen sa dva promila alkohola u krvi, nasrnuo na policajca
Državljanin Srbije S.P. uhapšen je zbog sumnje da je ispred ugostiteljskog objekta u Bratuncu fizički napao policajca.
U Policijskoj upravi Zvornik navode da je S.P. uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
„S.P. se sumnjiči da je 7. septembra oko dva sata ujutru, ispred kafane u Bratuncu, fizički napao policijskog službenika koji je preduzimao mere i radnje na sprečavanju narušavanja javnog reda i mira od strane osumnjičenog“, saopštila je PU Zvornik.
Dodaju da je zbog zadobijenih povreda lekarska pomoć ukazana i policajcu i osumnjičenom.
„Osumnjičeni S.P. je alkotestiran, i utvrđeno je prisustvo alkohola u organizmu u količini od 2,00 g/kg“, navode u policiji.
O svemu je obavešten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, koji je naložio da se protiv osumnjičenog dostavi izveštaj o počinjenom krivičnom delu.
(Alo/Atvbl)
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)