„ČULA SE SVAĐA, PA JAUK" Svedok opisao detalje tragedije na Vračaru, krvave stvari i tragovi svuda po ulici (FOTO GALERIJA)
Mladić V.S. (23) preminuo je u Urgentnom centru nakon napda koji se dogodio na ulici, kada su njega i njegovog prijatelja (23) napadači izboli nožem na ulici u centru Beograda.
Kako smo ranije objavili, napad se dogodio jutros oko 2.40 sati u Kursulinoj ulici na Vračaru, kada su, kako smo nezvanično saznali V.S i njegovog prijatelja, napadači nakon svađe i rasprave izboli nožem.
- Čula se rasprava i svađa, a onda je usledio horor. Čuo se jauk, nisam znao šta se dešava potom sam video hitnu pomoć. Dvojica mladića su bila izbodena nožema napadači su pobegli - opisuje izvor Informera dramu koja se dogodila.
Prema njegovim rečima ubrzo je stigla i policija.
- Hitna pomoć je prvo na licu mesta zbrinula povređene i odmah su ih prevezli u bolnicu. Policija je dugo obavljala uviđaj. Tragovi krvi bili su vidljivi svuda po ulici, čak i na jednom automobilu. Ne znam čije je to vozilo, ali verujem da se jedan od povređenih na njih naslonio. Odmah pored, na ogradi je i krava majica - kaže naš sagovornik koji živi u blizini mesta jezivog zločina.
Fotografije sa lica mesta:
Foto: Dejan Briza
Pogledaj galeriju
Foto: Dejan Briza
Pogledaj galeriju
Foto: Dejan Briza
Pogledaj galeriju
Kako je objasnio, nešto kasnije saznao je da je jedan od povređenih mladića preminuo.
- Navodno, mladić koji je preminuo bio je uboden u stomak i grudi - rekao je naš sagovornik.
Prema takođe nezvaničnim informacijma policija je obavila uviđaj i istraga je u toku. U međuvremenu intezivno se traga za napadačima koje je, verovatno jedna od više kamera koje smo mi primetili snimila.
(Alo/Informer)
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)