policija republike srpske
Foto: Printscreen/YouTube/ Nezavisne novine

 

Za Jaćimovićem se tragalo juče od 19 časova zbog sumnje da je u selu Donja Slatina ubio supružnike Nedeljku i Gorana Ilića, te ranio Nedeljkinog brata Milutina Trifunovića.

Sumnja se da je motiv ubistva ljubomora, odnosno to što je Jaćimović godinama bio zaljubljen u Nedeljku - piše ATV.

Prema nezvaničnim informacijama. njih dvoje su se zabavljali pre više od dve decenije, ali ni nakon što je svako otišao na svoju stranu i stvorio svoju porodice Jaćimović svoju zaljubljenost nije krio.

Navodno joj je slao pisma i slično.

Kobnog dana Nedeljka je bila u poseti kod svog brata Milutina Trifunovića, kada je naoružani Jaćimović došao u dvorište i ubio Nedeljku i njenog supruga Gorana Ilića, dok je Trifunovića ranio.

Nakon pucnjave Trifunović je prevezen u dobojsku bolnicu ”Sveti apostol Luka”, radi ukazivanja lekarske pomoći.

Alo/ ATV

BONUS VIDEO

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading