A. R. UBIO POLICAJKU U KUMODRAŠKOJ ULICI I POBEGAO! Policija traga za vozačem fijata
U Kumodraškoj ulici u Beogradu, jutros oko 5.30 sati, dogodila se saobraćajna nesreća koja je rezultirala smrću 46-godišnje pripadnice MUP-a, identifikovane kao S. J. Nažalost, vozač automobila koji je udario ženu pobegao je sa mesta nesreće, ostavljajući za sobom tragediju i pometnju.
Kako su izvestili izvori Informera, telo nesrećne žene pronađeno je obliveno krvlju, delimično na trotoaru i ulici, od strane građanina koji je odmah reagovao i obavestio policiju. Nažalost, hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt, ostavljajući porodicu i kolege pripadnice MUP-a u šoku i tuzi.
Tokom vršenja uviđaja, policija je pronašla tablicu vozila na mestu nesreće, što je dovelo do sumnje da je upravo automobil sa tom tablicom udario nesrećnu ženu. Postoji sumnja da je vozač vozila bio A.R., čiji identitet sada predstavlja ključnu tačku istrage. Pored toga, prisustvo video nadzora na ulici može biti od velike pomoći policiji u rekonstrukciji događaja i identifikaciji vozača.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)