CENE SU SE ISTOPILE! Pogledajte koliko danas košta povrće u prodavnicama, luk i tikvice za SMEŠNE PARE, građani oduševljeni
Novi paket ekonomskih mera predsednika Aleksandra Vučića već daje prve rezultate cene padaju, korpe su punije, a osmesi na licima naših najstarijih sugrađana govore više od reči!
Luk je pojeftinio za više od 30 dinara i sada se prodaje za svega 64 dinara po kilogramu, dok su tikvice sa 90 pale na samo 64 dinara!
Paradajz trenutno košta 146 dinara.
Tikvice su pre pojeftinjena koštale oko 90 dinara po kilogramu, a sada su 64 dinara.
Kupus je ranije bio između 70 i 80 dinara, a sada je njegova cena 60 dinara po kilogramu. Crveni kupus može se kupiti po ceni od 75 dinara po kilogramu, dok kilogram krompira košta 70 dinara.
- Za nas penzionere to je odlična stvar, i samo treba tako da nastavimo - poručuje jedan gospodin sa Voždovca, zadovoljan nižim cenama i najavljenim povećanjem penzija.
Nove mere predsednika Vučića uključuju snižavanje cena osnovnih proizvoda, ali i povećanje penzija, što dodatno olakšava svakodnevni život mnogih porodica u Srbiji.
Takođe, mere već pokazuju efekat, pa se veruje da će odlazak u kupovinu postati pravo zadovoljstvo.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (6)
Vojislav
06.09.2025 14:53
Kad su cene ovakve, onda i ručak lakše „legne“.
Boki
06.09.2025 14:54
Velika stvar za narod!
Borko
06.09.2025 14:54
Podrška svemu što pomaže običnim ljudima.
Boris
06.09.2025 14:56
Ovako se pomaže narod.
Mihajlo
06.09.2025 14:57
Ovako se olakšava život narodu.
Nika
06.09.2025 15:33
Ovo su mere koje puno znače građanima ove zemlje, najbolje se oseti po novčaniku