BITKOIN ZABELEŽIO RAST Dostigao je 75.650 evra, indeks straha opao na 34
Ukupan obim trgovine bitkoinima u poslednja 24 sata bio je 43,49 milijardi evra, što je manji iznos u poređenju sa prethodnim danom.
Indeks straha i pohlepe za bitkoinom trenutno iznosi 34, što spada u kategoriju "strah".
To pokazuje poboljšanje u odnosu na juče, kada je indeks bio na nivou 24, što je označavalo "ekstremni strah".
Foto:shutterstock
Vrednost eterijuma (ETH) gotovo je stagnirala na 1.728,35 evra, dok je vrednost bajnens koina (BNB) porasla za 2,16% i sada iznosi 511,05 evra.
Kriptovaluta solana (SOL) beleži rast od 3,1%, dosegnuvši 115,75 evra, dok je avalanš (AVAX) zabeležio impresivan skok od 8,62%, dostigavši vrednost od 16,96 evra.
Telegramov tonkoin (TON) danas se prodaje za 2,47 evra, što predstavlja rast od 3,35% u odnosu na prethodni dan.
Najveća trgovina danas se vodi sa bitkoinom, itirijumom i riplom (XRP), dok najveći rast trenutno beleže kriptovalute VIC, BANANA i RED.
Alo.rs/Tanjug
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)