Poznata profesorka došla da gostuje u jutarnjem programu i UMRLA TOKOM PRENOSA UŽIVO! (VIDEO)

Youtube printscreen
Rita Jitendra (81), slavna profesorka, pisac i umetnik u Indiji preminula je u četvrtak dok je gostovala u jutarnjem programu! Jitendru su pozvali kao gosta da bi razgovarali o njenom životu i svemu što je postigla, a dok je govorila Rita je samo odjednom prevrnula očima i u sledećem trenutku joj je pala glava.
Iako su organizatori brzo reagovali i pozvali hitnu pomoć, za čuvenu profesorku nije bilo spasa, lekari su je proglasili mrtvom.
Voditelj jutarnjeg programa i dalje ne može da se oporavi od šoka. On je rekao da mu je Rita nedugo pred početak programa rekla da joj je želja da umre radeći svoj posao.
"Rekla je da bi volela da umre kao bivši predsednik Kalam, koji je preminuo dok je držao govor. To joj se, nažalost, i dogodilo", rekao je voditelj kojem je preminula pred očima.
Obdukcija je pokazala da je Riti stalo srce.

Komentari (4)
Цицка
16.09.2018 16:16
Umrla od stresa i uzbudjenja , stariji ljudi treba da paze na sebe , sta je njoj trebala Televizija u 81 godini .
nedjo
16.09.2018 21:01
@Цицка - i tebi ne bi trebalo da pišeš koješta
Srboje
17.09.2018 06:25
@Цицка - Veći si stručnjak od Nade Macure!
Цицка
17.09.2018 06:31
@Цицка - Nisam pametna, ali mi se cini da sam glupa...