Fk Crvena zvezda
Alo!/M. Metlaš

Fk Crvena zvezda, Foto: Alo!/M. Metlaš

KRAJ. Crvena zvezda - Čukarički 3:0.

Evo i ostalih rezultata: Voždovac - Vojvodina 2:1, Spartak - Napredak 2:1. U plej-autu: Mačva - Rad 0:0, Mladost - Javor 3:1, Radnik - Bačka 2:0.

Hvala vam što ste pratili prenos uživo na portalu Alo!

90' Rodić dobija drugi žuti, oba tima sa po 10 igrača na terenu.

84' GOOOOL! Adžić sjajnu partiju danas kruniše golom iz slobodnjaka. Milijaš je pre toga zamenio Bena.

77' GOOOOL! Radonjić čuva sva tri boda za svoj tim. Teško je očekivati da će ne preterano raspoloženi i agilni Čukarički u finišu dati dva ili više golova.

69' Gosti sa igračem manje - isključen je Đurić.

66' Frimpong menja Babića koji se žali na povredu. Čukarički se otvorio.

61' GOOOOL! Ben pogađa tamo gde treba ali sav posao odradio je Adžić. Milojević je napravio majstorsku izmenu na poluvremenu, pošto je ovaj igrač najbolji u domaćem timu. Dribling, prodor, dribling, pas ka Benu a ovaj lako iza leđa Beliću.

55' Ovaj meč na stadionu Zvezde sve više liči na prijateljski. Igrači gledaju da ne ulaze u opasnije duele, crveno-beli prete ali bez odlučne završnice, a gosti kao da su prezadovoljni bodom.

50' Zvezda je krenula angažovanije u nastavku. Adžić je uneo svežinu prodorima i pasovima. Baljkada na "severu".

Počelo je drugo poluvreme. Adžić je na terenu umesto Srnića.

Kratak pogled na ostale rezultate na poluvremenu: Voždovac - Vojvodina 2:0, Spartak - Napredak. Što se plej-auta tiče: Zemun - Borac 2:1 (gotovo), Mladost - Javor 2:0, Radnik - Bačka 1:0, Mačva - Rad 0:0.

POLUVREME. Ama baš ništa važno nije se događalo u finišu prvog dela igre. Jedno od slabijih izdanja oba tima u ovom delu sezone. Zanimljiv detalj - trener Čukaričkog Nenad Lalatović nosio je decu ka "severu" da navijačima pokaže naslednike.

32' Uspavanka. Sparno vreme na stadionu, fudbaleri sve teže i bezvoljnije trče, kao da čekaju poluvreme.

24' Ovusu je dva puta probao da iznenadi Borjana, Zvezdin golman siguran.

19' Bojić se istakao u jednom napadu. Čuka se polako budi. Nema još nijedne prave prilike.

12' Pešić je imao dosta dobru priliku ali je učinio nešto što radi sve veći broj fudbalera kod nas - promašio je celu loptu. Ne pamtimo kada je stadion Zvezde bio prazniji.

9' Ben je pokušao da napravi nešto u kaznenom prostoru "brđana" ali bez uspeha. Čukarički igra prilično defanzivno.

3' Rodić je mogao da dovede Zvezdu do vođstva ali se, neverovatno, isprečio Ben.

Utakmica je počela.

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović doveo je danas na stadion "Rajko Mitić" svoje sinove.

Sastavi:

Crvena zvezda:  Borjan, Stojković, Le Talek, Babić, Rodić, Račić, Krstičić, Ben, Srnić, Radonjić, Pešić.

Čukarički: Belić, Stevanović, Kopitović, Puškarić, Bogosavac, Drinčić, Đurić, Milojević, Kajević, Belaković, Bojić.

Dobar dan i dobro došli na tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Čukarički na portalu Alo!

Izabranici Vladana Milojevića pokušaće danas da iskoriste nesumnjiv umor gostiju koji su dva puta u poslednjih nekoliko dana igrali utakmicu sa aktuelnim šampionom, Partizanom.

Glavni sudija meča je Nenad Đokić.

U ostalim utakmicama 3. kola plej-ofa sastaju se Voždovac - Vojvodina i Spartak - Napredak.