Novak Đoković na Sinsinatiju

Kada je najbitnije - Novak Đoković!

Srpski teniser uspeo je da nastavi sjajan niz u Sinsinatiju, ne izgubi set i prođe u svoje prvo finale posle tri godine pauze na mastersu u Americi.

Odličan meč odigrala su obojica starih znanaca, a ovog puta Nole je bio smireniji i u odlučujućim momentima imao više koncentracije i zakazao novi duel sa Karlosom Alkarazom u borbi za trofej.

Prvi set rešen je tek posle taj-brejka, a nije viđen nijedan brejk. Nole je bio odličan i iskoristio drugu set loptu i poveo u ukupnom rezultatu.

U drugom je mogao i ranije da privede kraju posao, ali na sopstveni servis nije uspeo da dođe do trijumfa, dozvolio rivalu da vrati brejka, a onda on učinio isto i došao do trijumfa.

Sada čekamo finale i meč sa Alkarazom, a taj duel bi trebalo da se odigra u nedelju od 22.30.

ĐOKOVIĆ - ZVEREV 2:0 (7:6, 7:5)

7-5 - KRAJ! ĐOKOVIĆ JE U FINALU!

6:5 - Evo ga brejk! Đoković ponovo oduzima servis rivalu i sada će ponovo servirati za pobedu!

5:5 - Vraća sada Novak Nemca u igru. Servirao je Srbin za pobedu, ali dozvoljava Zverevu da iskoristi prvu brejk šansu. Nastavlja se meč.

5:4 - Sjajno, sjajno sada igra Novak i dolazi na samo gem do pobede.

4:2 - Nastavlja Nole sa sigurnom igrom na svoj servis. Još dva gema dele ga od finala.

3:1 - Nakon prvog gema za Zvereva u drugom setu, Nole ponovo siguran na svoj servis.

2:0 - Sigurna potvrda brejka i prvi servis gem u drugom setu za Novaka.

1:0 - Nije mogao bolje da počne drugi set po Novaka. Imao je dve brejk lopte, drugu iskoristio i došao do velike prednosti već na startu.

PRVI SET:

7:6 - Odličan Novak kada je bitno! Sa 7:5 dolazi do prvog seta!

6:6 - Zverev siguran, čeka nas taj-brejk u prvom setu.

6:5 - Konačno, ono što je trebalo Novaku. Lagan gem bez izgubljenog poena. Ponovo je pritisak na Zverevu da ostane u setu.

5:5 - Mogao je Novak sada do seta, imao tri set lopte, ali nije uspeo. Zverev se vratio i ponovo izjednačio.

5:4 - Tokom celom seta se Novak muči i nikako da na miru osvoji jedan servis gem. Ipak, sada Zverev mora da servira za ostanak u setu.

4:3 - Nastavlja se klackalica. Samo je Zverev imao šanse za brejk i to na samom početku seta.

3:2 - Opet Novak uz dosta muke dolazi do gema. Mnogo grešaka Srbina, deluje neprepoznatljivo.

2:2 - Ponovo se nije mnogo pomučio Nemac, brzo još jednom upisuje gem na sopstveni servis.

2:1 - Ponovo se malo namučio Novak, ali uspeva da dođe do nove prednosti.

1:1 - Brzo stiže odgovor Nemca za prvo izjednačenje.

1:0 - Imao je tri brejk lopte Zverev, ali se Novak sjajno vratio i upisao prvi servis gem u meču.

02.00 - Meč je počeo!

01.52 - Igrači upravo izlaze na teren, početak meča se očekuje uskoro.

01.33 - Konačno je završen meč Alkaraza i Hurkača. Španac je uspeo ponovo da se vrati, preokrene i prođe u finale. Uskoro će na teren Đoković i Zverev.

00.58 - Imao je meč loptu Hurkač na 5:4, a onda i 4:1 u taj-brejku, ali se izvukao Alkaraz kao i na čitavom turniru i meč ide u treći set. Neće Novak još skoro na teren.

00.30 - Novak neće na teren pre 1.15, čeka se završetak meča između Alkaraza i Hurkača.

23.55 - Hurkač je uspeo da osvoji prvi set i sa 6:2 povede u ukupnom rezultatu.

23.10 - Meč Alkaraza i Hurkača tek počinje što znači da Novak neće na teren pre 00.45.

22.00 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču polufinala mastersa u Sinsinatiju između Novaka Đokovića i Aleksandra Zvereva. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Amerike.