LOŠE JE POČELA GODINA ZA LAJOVIĆA Srpski teniser izgubio na startu kvalifikacija za Ouklend
EPA/ JASON O'BRIEN

Nije ova godina počela na najbolji mogući način za Dušana Lajovića.

Srpski teniser jutros je doživeo prvi poraz i to u uvodnom kolu kvalifikacija za turnir u Ouklendu na Novom Zelandu od Kristofera Ojbanksa - 1:2 (6:2, 3:6, 4:6).

Srpski teniser bio je postavljen za trećeg nosioca kvalifikacija i samim tim je imao realne šanse da se nađe u glavnom delu žreba.

NOVAK SE POSLE AUSTRALIJAN OPENA VRAĆA NA TRON? Evo šta je potrebno pa da Đoković ponovo bude broj 1

Fino je počeo, prvi set rešio je u svoju korist prilično lako prepustivši Amerikancu samo dva gema, ali je ovaj uzvratio u drugom i uveo nas u odlučujući, treći.

Tamo je vođena egal borba sve do samog kraja, kada je Ojbanks u ključnom momentu napravio brejk i tako stavio tačku na dešavanja, pošto je potom iskoristio i prvu meč loptu u narednom gemu.

Meč je trajao jako kratko, uzimajući u obzir da su odigrana tri seta, pošto je sve bilo gotovo za sat i 21 minut.